Як зробити самому двоспальне ліжко. Як зробити ліжко самому.

Будь-яка людина спить приблизно 8 годин на день. Виходить, що близько третини всього свого життя людина проводить в ліжку. Звичайно, дуже важливо щоб ліжко була комфортною і красивою. Сьогодні в меблевих магазинах досить великий вибір ліжок. Але що робити, якщо ті моделі, які вам подобаються абсолютно не влаштовують вас за ціною? А ті які влаштовують за ціною - абсолютно не подобаються? Зробити двоспальне ліжко своїми руками цілком можливо за вихідні дні.
Вам знадобиться
  • - сосновий брус
  • - дриль;
  • - наждачний папір або шліфувальна машина;
  • - матрац для ліжка
  • - саморізи ;
  • - клей;
  • - декоративні стійки;
  • - декоративний профіль;
  • - листи шліфованого ДСП
Інструкція
1
Зробіть спинку кроватіСпінка ліжка робиться з МДФ профілю і ламінованого ДСП. При розкрої матеріалу зорієнтуйте деталь таким чином, щоб текстура ламінату була поперечної. З нижнього краю деталь слід відфрезерувати.
2
Зробіть тримач центрального брусаДержатель робиться з соснового бруса з розмірами 50х50. Необхідна довжина утримувача - 200 мм.
3
Прикріпіть тримач центрального бруса до спинки кроватіДержатель кріпиться за допомогою саморізів і клею. Кріпити тримач слід по центру на висоті 150 мм від нижнього торця спинки.
4
Прикріпіть з боків спинки декоративні стійки. Прикріпити стійки можна на шкантах. Візьміть клей і нанесіть його на шканти і по всій довжині торця спинки.
5
Встановіть декоративний профіль по верхньому торця спинки ліжка. Закріпіть його за допомогою шкантів і клею.
6
Зробіть изножье кроватіІзготовленіе ізножья практично не відрізняється від виготовлення спинки ліжка. Відмінність полягає в тому, що изножье необхідно з'єднати з царгами за допомогою ексцентрикових стяжок і встановити муфти для кріплення штока Мініфікс. Це необхідно для того, щоб елементи кріплення не виходили на лицьову частину ізножья.
7
Зробіть царгіПодготовьте всі складальні отвори, в тому числі і отвори під Мініфікс. Прикріпіть царги за допомогою клею і шурупів і спинок ліжка. Кріпити брус слід на висоті 70 мм.
8
Зберіть центральний брус кроватіПрікрепіте опори до центрального брусу за допомогою саморізів. Прикріпіть брус до власників на спинках ліжка.
9
Виріжте з шліфованого ДСП основу для матраца. Для зручності установки основу слід робити з двох половинок. Деталі основи рекомендується робити менше внутрішнього розміру каркаса на кілька міліметрів.
10
Покладіть матрац. Ваша ліжко готова!
Корисна порада
При бажанні декоративні стійки можливо зробити самостійно з точених дерев'яних деталей.Сборку ліжка рекомендується проводити безпосередньо в місці її установки.