Як використовувати Ваніш. Ваніш для килимів інструкція.

Рано чи пізно брудниться будь килим, на ньому з'являються плями або просто він втрачає свій колишній вигляд, стає тьмяним. Виправити положення допоможе чистка килима спеціальними засобами, і одне з найпопулярніших - це шампунь для килимів «Ваніш».
Вам знадобиться
  • - «Ваніш» - шампунь для ручної чистки килимів,
  • - щітка,
  • - губка,
  • - вода,
  • - таз,
  • - пилосос.
Інструкція
1
Перед початком очищення килима за допомогою «Ваніша» ретельно пропилесосьте килим. Краще буде, якщо ви виб'єте його на вулиці. Якщо ви не пропилососите килим перед чищенням, згодом на ньому можуть з'явитися розлучення через пил.
2
Змішайте одну частину «Ваніша» для килимів з дев'ятьма частинами води. Тобто на 10 мл шампуню потрібно взяти 90 мл води. Можете користуватися для вимірювання кількості ковпачком від флакона з «Ванішем», тоді на один ковпачок шампуню потрібно взяти дев'ять ковпачків води. Вода повинна бути теплою, але не гарячою - близько 40 градусів за Цельсієм. Збийте вийшов розчин в піну, для очищення килима використовується саме піна, тому потрібно збити розчин якомога ретельніше.
3
Візьміть велику губку або щітку і нанесіть піну по всій поверхні килима яких на те місце, яке ви плануєте очистити - якщо вам потрібно очистити не весь килим. Піна повинна бути нанесена рівномірно, але при цьому не потрібно надто сильно зволожувати килим. Занадто сильне зволоження може привести до усадки килима або появи на ньому плям.
4
Після того як вся очищаемая поверхня покрита піною, приступайте до чищення килима. Зручно робити це за допомогою тієї ж губки або щітки, яку ви використовували для нанесення піни. Втирайте піну круговими рухами, особливу увагу приділяючи найзабрудненішим зонам. Якщо на килимі є в'їдаються плями, за кілька хвилин до початку чистки хлюпніть на них трохи засобу з ковпачка і залиште, так плями легше відчистити.
5
Коли весь килим почищений, залиште його висихати. Якщо килим не був перезволожений, він висохне приблизно протягом 2-3 годин, але краще залишити його сохнути довше, наприклад, на ніч. У цей період не ходите по килиму і по можливості не перебуваєте в цій кімнаті. Якомога ретельніше провітрюйте кімнату, поки килим буде сохнути.
6
Пропилососьте килим. Це потрібно для того, щоб видалити залишки висохлого засобу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nSqxcs5iiSE
Зверніть увагу
«Ваніш» для килимів не призначений для чищення замші, оксамиту, парчі, шовку. Чи не застосовують його і для чистки килимів ручної роботи.
Корисна порада
Перш ніж приступати до чищення килима за допомогою «Ваніша», перевірте засіб на маленькому непомітному ділянці килима. При чищенні надягайте рукавички!