Як захистити квартиру від злодіїв.

Який би достаток ви не мали, ніхто не застрахований від злодіїв , які знайдуть чим поживитися в будь-якій квартирі. З цим фактом не посперечаєшся, і думати, що одна лише залізні двері вбереже вас від грабіжників - повне нерозсудливість.
Інструкція
1
Купіть хорошу суцільнометалеву двері (намагайтеся уникати покупки дешевих китайських дверей). Пам'ятайте, що хороша двері коштує більше 300 доларів. Чим довше злодії будуть зламувати вашу двері, тим більша ймовірність, що їх помітять сусіди і викличуть поліцію. Встановіть двері таким чином, щоб вона відкривалася не всередину квартири. Переконайтеся, що між дверною коробкою і дверима немає зазорів. Не встановлюйте накладної замок, його дуже легко відкрити. Віддавайте перевагу врізним замкам на заклепках і з секретом. Також пам'ятайте, що чим більше оборотів ключа передбачає замок, тим він складніше і довше зламується (повинно бути 3-4 обороту). Замок бажано купити імпортний і краще один, але хороший (орієнтуйтеся на ціну - чим дорожче, тим краще).
2
Захистіть вікна від проникнення злодіїв . Пам'ятайте, що влітку більшість крадіжок здійснюється через відкриту кватирку. Ви можете забронювати ваші склопакети і купити спеціальну противовзломную фурнітуру для вікон. Броньовані вікна не розбити ні монтуванням, ні молотком. Вартість метра квадратного плівки для бронювання разом з наклейкою коливається в районі 50 доларів. Якщо в квартирі не встановлені склопакети, зупиніть свій вибір на стаціонарних решітках з прута, товщина якого не менше 10 мм. Такі прути досить складно розпиляти або зламати. Пам'ятайте, що одну грати в квартирі потрібно обов'язково встановити з орними віконницями на випадок пожежі.
3
Встановіть охоронну сигналізацію в квартиру. Ви можете поставити просту «пискавку», тобто звичайну сирену, яка буде видавати оглушливий рев, або ж сигналізацію, яка буде оповіщати по GSM або радіоканалу охоронну службу. Перший варіант набагато дешевше і користується популярністю. При зломі вашої квартири сусіди, почувши звуковий сигнал, викличуть поліцію. Якщо злодії проникли в квартиру вночі, то така сигналізація може розбудити вас і врятувати життя.
Зверніть увагу
Захищаємо квартиру від злодіїв. Ефективні способи захисту квартири від крадіжки і взлома.На сьогоднішній день забезпечити схоронність квартири досить просто, так як на будівельному ринку доступна величезна кількість всіляких пристроїв, пристосувань і конструкцій.
Корисна порада
Як би не був бідний або багатий чоловік, завжди знайдеться в його житло ласий шматочок для злодіїв. Це факт. І найголовніша мета хазяїна, зробити шлях злодія до заповітних «скарбів» складним і тернистим. Для цього у самого входу в квартиру злодій повинен витратити якнайбільше часу. Побачивши незнайому людину, довго снує близько дверей, існує більше шансів, що сусіди викличуть міліцію.