Як вставити особа в картину.

За допомогою Adobe Photoshop можна приміряти нову зачіску, екстравагантний костюм або зробити забавний колаж, на якому ваш друг на білому коні в'їжджає в підкорений Париж на чолі російської армії. Для цього потрібно вставити особа в картинку або в готовий шаблон костюма або зачіски.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop не нижче 7-ий версії;
  • - фотографія;
  • - фонова картинка.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, яке буде основою колажу. Для того, щоб особа людини переконливо виглядало на чужому тулуб, потрібно, щоб воно було орієнтоване так само, як оригінал, і не надто відрізнялося за кольором, тому фонову картинку вибирайте дуже вдумливо.
2
Поверніть вихідне зображення і відкрийте фотографію, з якої будете вирізати особа . На панелі інструментів вибирайте Lasso Tool (Ласо) або Magnetic Lasso Tool (Магічне Лассо) і виділяйте з їх допомогою особа на знімку. Скопіюйте виділений фрагмент в буфер комбінацією клавіш Ctrl + C.
3
Відкрийте фотографію з фігурою. Вставте особа , натиснувши Ctrl + V. Якщо воно дуже відрізняється розмірами від основного зображення, застосуйте вільну трансформацію, натиснувши клавіші Ctrl + T. Затисніть Shift, наведіть курсор на один з вузликів виділення і, рухаючи мишею, міняйте розмір цієї деталі. За допомогою інструменту Move Tool (Переміщення) перемістіть особа на потрібне місце. Понизьте прозорість шару до 50% і починайте тонку підгонку розмірів і положення, застосовуючи опції вільної трансформації. Зайві деталі можна видалити, використовуючи інструмент Eraser Tool (Ластик).
4
Після того, як особа прийняло потрібні розміри і орієнтацію, поверніть прозорість 100% і починайте приводити колір нової деталі у відповідність з фоном. Спочатку змініть освітленість. В головному меню вибирайте пункт Image (Зображення), потім Ajustments (Властивості) і Curves (Криві). Починайте згинати пряму лінію в залежності від того, треба вам освітлити зображення або затемнити. Якщо вигинати вгору, зображення освітлюється, якщо вниз - затемнюється.
5
У вкладці Image (Зображення) використовуйте опції Color Balance (Колірний баланс) і Hue/Saturation (Яскравість/Насиченість). Рухаючи повзунки, міняйте колірні тони й відтінки, щоб гармонізувати колірну гамму всіх деталей. Вибирайте шар з основним зображенням і попрацюйте з його кольором так само, як попрацювали зі вставленим фрагментом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8TjA64YwLPY
Напевно ви стикалися з бажанням приміряти на себе чужу зовнішність, побачити себе або своїх друзів в образі знаменитості або героя картини часів Відродження. Фотошоп може з легкістю перетворити вас в історичного персонажа або відому особистість, якщо ви навчитеся з його допомогою вставляти особи на зображення інших людей на фотографіях і картинах. Ефект від ваших дій буде максимально реалістичний, а робота не відніме більше півгодини.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі два зображення: власне фото, з якого ви хочете взяти особа; а потім - картину, на яку ви хочете його помістити. Якщо на картині або фотографії, з якою ви будете працювати, вам не подобається наявний колір або відтінок волосся - використовуйте інструмент Dodge або Burn, за допомогою яких можна затемнити або освітлити волосся оригінального персонажа, зробивши їх більш схожими на ваші.
2
Порівняйте картину зі своєю фотографією. Якщо вони занадто сильно розрізняються по яскравості і колірної гамі, подкорректируйте їх в розділах Levels і Hue/Saturation, поки ваше обличчя на фото не стане по тону схожим на загальний тон оригінальної картини. Крім того, в коригуванні кольорів і відтінків вам допоможуть команди Color Balance і Curves.
3
Візьміть інструмент Lasso Tool і виріжте своє обличчя з фотографії. Перенесіть його на місце особи людини на картині, відкоригуйте розміри і положення за допомогою інструменту Free Transform. Положення голови, нахил і пропорції повинні відповідати загальному зображенню.
4
Візьміть м'який ластик, встановіть для нього значення прозорості не більше 50% і, збільшивши масштаб для точності, починайте прати зайве навколо свого обличчя, поки його форма не співпаде повністю з формою обличчя оригіналу, на яке ви наклали свою фотографію. Овал обличчя у вас і у оригіналу повинен стати одінаковим.Чтоби змінене фото здавалося природніше, вирізуйте особа з частиною шиї, а також при вирізанні збережіть край зачіски над чолом. Це зробить більш простим вписування вашого обличчя в чуже.
5
Щоб нове зображення виглядало ще природніше, попрацюйте з тінями. Подивіться, як на оригінальній картині на людину падає світло, і де повинні лежати тіні. На обличчі тіні легко можна зробити за допомогою інструменту Burn. Не перестарайтеся з тінню, вона повинна бути легкой.Еслі результат вас влаштовує, можете закінчувати роботу, вписування особи в картину закінчено.