Як представити свою команду.

В даний час на спортивній арені професійних і не тільки команд дуже важливі якості їх тренерів і лідерів. На першому етапі варто, звичайно, вміння представити громадській думці свій колектив. Для вирішення цього завдання необхідні деякі навички і дії.
Вам знадобиться
  • - Назва команди;
  • - девіз;
  • - навички ораторського мистецтва.
Інструкція
1
Визначте спосіб знайомства глядачів із вашим спортивним колективом. Незалежно від того, де і як видається нова команда - в мережі Інтернет або перед змаганнями, вступна промова має стандартну форму, наприклад: «Добрий день всім учасникам змагань!»
2
Виберіть заздалегідь лідера команди, який і буде її представляти публіці. Їм можете стати ви чи будь-який інший учасник. Головне те, що ним має бути вельми харизматична людина - той, кого по праву можна вважати капітаном або ватажком. Також йому слід володіти ораторськими навичками.
3
Переконайтеся, що лідер команди знає кожного учасника колективу в обличчя і по імені, і нехай він голосно представить всіх згідно зі списком перед початком змагання. Його потрібно скласти заздалегідь в алфавітному порядку. Повідомте місце навчання або роботи даного спортивного колективу. Зазвичай воно вимовлятися відразу ж після оголошення списку учасників.
4
Придумайте звучне і такого назва вашої команди. Приймати участь у творі назви варто всім її членам: щоб воно подобалося і не викликало негативних реакцій. Капітан команди вимовляє його на публіці голосно і чітко.
5
Створіть незвичайний і цікавий девіз або слоган для вашого спортивного колективу. Він повинен відображати переможний дух і служити попередженням противнику про те, що краще з такою командою не зв'язуватися. Даний гасло можуть прокричати одночасно всі члени команди. Це задасть відмінний настрій!
6
Зробіть емблему для вашої команди. Їй слід відповідати обраному девізу, висловлювати непереможність і згуртованість колективу. Це стане відмінним доповненням до колориту змагального духу. Представивши таким чином команду , можна сміливо розраховувати на її успіх в змаганнях і подальший прогрес.