Як вирівняти дерев'яну підлогу фанерою. вирівняти дерев'яна підлога фанерою відео.

Досить часто виникає проблема, пов'язана з нерівністю дерев'яного статі . На допомогу приходить сама звичайна фанера. Всі роботи по ремонту необхідно виконувати тільки після того, як приготований необхідний інструмент і матеріали.
Інструкція
1
Почніть роботу зі зняття всіх старих покриттів. Також обов'язково приберіть всю грязь і пил. Тепер приступите до виміру рівня статі . Для цієї мети скористайтеся «водним рівнем». Щоб вирівняти поверхні плит перекриття, використовуйте бобишки. Підкладіть їх під лаги. Також ви можете використовувати маленькі відрізки руберойду або лінолеуму.
2
Невелірованіе лаг по горизонталі виконайте шляхом перетягування однієї зі сторін лаги до бобишки. Робіть це за допомогою самореза. Ви можете використовувати лінолеум, як амортизатор. З його допомогою виконайте регулювання рівня лаг.
3
Обов'язково виконайте звукоізоляційну засипку. Укладіть її по всій поверхні плит перекриття. Товщина цього шару повинна бути чітко прописана в проекті. Однак, він повинен бути не менше 20 міліметрів. Вирівнювання виконуйте за допомогою рейки. Лаги обов'язково повинні стосуватися звукоізоляційного шару. Зазорів бути не повинно. Чи не підбивайте дерев'яні клини після установки лаг.
4
Лаги не повинні спиратися на дерев'яні підкладки. Скористайтеся відрізками лінолеуму або руберойду. Дані матеріали виступають «компенсаторами». Також вони беруть на себе все виникає внутрішнє напруження. Використовуйте двометрові стикуються лаги.
5
Після того, як ви їх закріпили, зробіть обрешітку. Між лагами укладіть ригеля на бобишки. Кріплення виконайте за допомогою саморізів. Решетування повинна мати розмір, який дорівнює розміру фанери. Ригеля укладайте не рідше ніж на 0,5 метра один від одного. Займіться укладанням фанери. Заздалегідь її просочіть антисептиком. Листи фанери не повинні торкатися один одного. В іншому випадку, буде виникати скрип. Між листами зробіть зазор 0,2-0,4 міліметра. Фанеру можна закріпіть до обрешітки. Зробіть це за допомогою саморізів. Крок повинен бути 50-100 міліметра.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ehOWl6SUkNQ