Як змонтувати насос.

Якщо тиск води в мережі недостатньо для того, щоб виконувалася нормальна робота побутових приладів, то необхідно подбати про встановлення насоса . Насоси для підвищення тиску води можна знайти практично в будь-якому спеціалізованому магазині. Установка повинна виконуватися точно за інструкцією.
Вам знадобиться
 • - шліфувальна машинка;
 • - плашка;
 • - стрічка ущільнювача ФУМ;
 • - газові ключі від 0 до 3 розміру.
Інструкція
1
Якщо ви все-таки зважилися провести реконструкцію своєї системи водопостачання, то обов'язково потрібно вирішити два завдання - як правильно вибрати насос і як зробити його установку. Насос, який підвищує тиск, може виробляти подачу води в обсязі від 1 до 240 кубічних метрів на годину. Температура води може бути від 60 до 150 градусів. Існують автоматичні насоси. Принадність їх полягає в тому, що включення, а також виключення здійснюється автоматикою. Система реагує на потік, тобто при відкритті крана насос включається, а при закритті - відключається.
2
Такі види насосів врізаються прямо в водяній трубопровід. Як же правильно виконати установку насоса на водопровід, зроблений з металевих труб? Для даної роботи необхідно заздалегідь запастися шліфувальної машинкою, плашкою, ущільнювальної стрічкою ФУМ і газовими ключами від 0 до 3 розміру.
3
Спочатку потрібно повністю перекрити воду. Після цього відкрийте кран, який знаходиться найближче до місця врізки. Якщо необхідно, то можна злити воду, що залишилася. На трубі обов'язково потрібно поставити мітки. За допомогою шліфувальної машинки виріжте ту частину труби, на місці якої буде стояти насос. Наріжте різьбу на обох кінцях труби. Для цієї мети краще всього використовувати круглу плашку. В той час, коли буде виконуватися нарізування різьби, плашка повинна постійно знаходитися в перпендикулярному положенні щодо осі труби. За допомогою ФУМ стрічки виконується ущільнення вийшла різьби.
4
Далі потрібно вкрутити універсальні фітинги в перехідники. Вони повинні ідеально підходити для монтажу. Фітинги потрібні для того, щоб створити багаторазове розбірне з'єднання. Якщо ви не можете провести монтаж у важкодоступних місцях, то необхідно застосувати фітинги. Якщо буде проводитися розбирання та збирання сполуки, то міняти ущільнювач не буде потрібно. За допомогою газового ключа, а також фітингів виконується фіксація насоса на трубопроводі. Щоб підключити насос, необхідно підключити розетки. Вони повинні бути добре захищені від вологи.
Установка погружного насоса - це відмінна можливість вирішити проблему водопостачання на дачній ділянці і в заміському будинку. Насос можна встановити самостійно. Це нескладно і не займе багато часу.
Вам знадобиться
 • - паспорт насоса;
 • - шланг;
 • - труба;
 • - муфти;
 • - скоби;
 • - ніж;
 • - ключі.
Інструкція
1
Визначте коло завдань, що вирішуються установкою погружного насоса . Якщо це полив і наповнення водою різних ємностей, то доцільно використовувати шланг (напір насоса , який використовується для цих цілей, невеликий). Застосування зручного, легкого та гнучкого шланга також виправдано, коли насос встановлюється на час.
2
Використовуйте для підключення металеву або пластикову трубу в разі стаціонарної установки насоса , а також для роботи насоса в зв'язці з гідроакумулятором. Значення максимального для труби тиску повинно бути не менше максимального напору насоса .
3
Для використання насоса в замкнутих системах водопостачання встановіть зворотний клапан (якщо відсутній вбудований). Він встановлюється в напірний патрубок або врізається в трубу. У другому випадку відстань від зворотного клапана до патрубка насоса має бути не більше одного метра.
4
З'єднайте насос з трубою/шлангом. Для цього використовуйте пластикову або латунну муфту потрібного діаметра.
5
Закріпіть в напірної трубі кабель насоса за допомогою скоб. Таким чином ви уникнете пошкодження кабелю і полегшите процес занурення насоса . Щоб уникнути щонайменшого навантаження на введення кабелю в насос, кріпите кабель до труби по всій довжині з допустимими провисання. Запам'ятайте! Піднімати і опускати насос за електричний кабель категорично заборонено!
6
Прикріпіть страхувальний трос до проушинам (розташовуються зверху). Використовуйте капронову трос з комплекту або сталевий трос. Так само, як і кабель, трос в свердловині не повинен бути натягнутим. Його основна функція - страховка. А ось у колодязі трос найчастіше підтримує насос.
7
На ділянці, поруч зі свердловиною, розкладіть все по прямій лінії. Акуратно опустіть насос в свердловину/колодязь. Якщо глибина установки не велика, можна впоратися одному.
8
Визначте глибину занурення насоса і відміряйте цю відстань. Ображати трубу і з'єднайте її кінець з оголовком, використовуючи муфту. Закріпіть оголовок на обсадної трубі. Останній крок тільки для свердловин.
Зверніть увагу
При покупці насоса враховуйте характеристики свердловини (кількість і діаметр обсадних труб, глибина, статичний рівень води).
Корисна порада
Користуйтеся інформацією з паспорта вашого насоса.