Як втратити м'язову масу.

Втратити м'язову масу можна так само, як і набрати її. Так, принципи тут практично ті ж, але тільки потрібно змінити стратегію і додати більше активних дій. Дуже важливо постійно перебувати в тренувальному режимі і в піднесеному настрої - тоді успіх забезпечений!
Інструкція
1
Здійснюйте більше активності протягом дня. Добре, якщо у вас - не сидяча робота. Працівникам контор важче скидати зайві кілограми. Але навіть якщо це так, то робіть перерви кожну годину і розминайтеся.
2
Плавайте в басейні. Запишіться в плавальний басейн там, де ви живете або просто плавайте щодня, якщо є така можливість. Це один з кращих циклічних видів спорту, він допомагає спалювати вагу, нормалізує роботу серця і виправляє поставу. Не варто забувати про те, що плавати - не означає просто плескатися у воді. Тренуватися потрібно посилено, до почуття втоми. Але не варто дуже старатися - робіть навантаження посильної.
3
Запишіться на фітнес (жінкам) або в тренажерний зал (чоловікам). Робіть більше вправ, давайте собі менше часу на відпочинок, намагайтеся весь час бути в русі. Найкраща інтенсивне тренування повинна тривати не більше 50-60 хвилин. Це час ідеально для зганяння м'язів і тренування серцево-судинної системи.
4
Харчуйтеся потроху, але часто. Розділіть свій денний раціон на 5-6 порцій. Їжте через кожні 3 години. 1 прийом їжі повинен бути невеликим і легким для засвоєння. Для живлення підійдуть свіжі овочі, фрукти, салати, крупи, відварна їжа. Не треба її смажити на олії - це загальмує процес втрати маси.
5
Запишіться на танці. Танці допомагають людині не тільки красиво рухатися, а й відчувати своє тіло. Якщо ви будете займатися навіть 2-3 рази на тиждень, ви зможете бути постійно в оптимальній формі, і скидати зайву м'язову масу вам уже не знадобиться.
Зверніть увагу
Найкращий ефект буде досягнутий, якщо ви зможете застосувати всі зазначені принципи відразу. Це, звичайно, не так легко зробити, як сказати. Але все залежить від вас і від ваших прагнень.
Корисна порада
Не їжте жирного і солодкого, тренуйтеся посилено, стежте за прогресом.