Як виховати повагу у дитини.

У сучасному світі діти роблять саме те, що хочуть. Вередують і не слухають дорослих, можуть вдарити власну маму і т.д. У таких дітей відсутнє почуття поваги до старших, тобто повагу . Це якість формується в дитині роками, тому немає способів за один день чи місяць змусити його поважати дорослих.
Інструкція
1
Виховуйте дитини узгоджено. Найчастіше при вихованні дитини в обох батьків з'являються розбіжності. Наприклад, один батько забороняє дивитися дитині телевізор після 10 години вечора, а другий, навпаки, дозволяє. При цьому обоє батьків можуть називати один одного всякими нехорошими словами, втрачаючи свій авторитет в очах дитини. Виховати повагу у дитини в такій атмосфері неможливо. Потрібно навчитися поважати, насамперед, самих себе і один одного. А суперечки дозволяти в відсутність дитини.
2
Ставтеся до оточуючих почтітельно.Чтоби виховати повагу у дитини до батьків, старшим сестрам і братам, вихователям і дорослим, на власному прикладі показуйте дитині, що треба допомагати літнім людям і вітатися з дорослими.
3
Чи не лайтеся зі своїми родітелямі.Многіе молоді сім'ї проживають зараз зі своїми батьками, які постійно втручаються у виховання дітей, дорікають. В свою чергу молоді мама і тато не залишаються в боргу, відповідаючи грубістю на будь-яке висловлювання старших. Все це дитина вбирає в себе як губка, сприймаючи таку поведінку як норму. Тому, щоб не виникало конфліктів між різними поколіннями, постарайтеся жити окремо. При цьому регулярно відвідуйте дідусів і бабусь дитини, телефонуйте їм при дитині і питайте про їх стан здоров'я, цікавтеся їхнім життям, щоб показати дитині повагу до батьків на особистому прикладі.
4
Будьте строгими, але в той же час добрими родітелямі.Нельзя занадто балувати дитини, все дозволяти йому. В цьому випадку дитина не зрозуміє, що таке повагу до старших і не буде слухатися. Використовуйте метод батога і пряника. Тільки можна обійтися без батога, замінивши його серйозними, зрозумілими для дитини, розмовами і поясненнями.
5
Обмежте свободу дій дитини .Четко визначте межі дозволеного, оскільки дитина ще не знає, що добре, а що погано. Звичайно, доведеться кілька разів на день говорити йому одне і те ж, але терпіння батьків в молодшому віці принесе свої плоди в старшому, а саме - повагу до батьків.