Як прискорити інтернет-модем.

При роботі в мережі інтернет основними показниками є швидкість завантаження і стабільність з'єднання. І те, і інше можна змінити тільки змінивши діючий тарифний план, оператора або обладнання, за допомогою якого здійснюється доступ до інтернет у. Але залишається можливість максимальної оптимізації вашої роботи в мережі інтернет у відповідності з тими завданнями, які стоять перед вами зараз.
Інструкція
1
Якщо ви хочете максимально збільшити швидкість завантаження сторінок при веб-серфінгу, вам варто оптимізувати ваш браузер. Для цього відключіть в налаштуваннях завантаження таких елементів, як картинки, java додатків, а також flash. Ви також можете використовувати такий сервіс, як стиснення трафіку. Дані послуги можуть надаватися як на платній, так і на безкоштовній основі. Скористайтеся пошуком щоб вибрати найбільш підходящий вам сервіс.
2
Використовуйте браузер Opera mini. Спочатку цей браузер призначався для використання в мобільних телефонах з метою економії трафіку, але також може використовуватися і на комп'ютері. Для цього вам знадобиться встановити java емулятор. Специфіка браузера полягає в тому, що запитувана сторінка спочатку завантажується на сервер opera.com, де вона стискається і тільки після цього відправляється на ваш комп'ютер. За рахунок стиснення сторінки зменшується час, що витрачається на її завантаження. У налаштуваннях Opera mini ви також можете відключити завантаження картинок і додатків.
3
При використанні менеджерів закачувань, відключіть сторонні додатки, які можуть так чи інакше зачіпати чинне підключення до інтернет у. Це може бути торрент, додатки, що діють у фоновому режимі, браузер, месенджери і засоби спілкування, а також програми, скачують поновлення. Перевірте трей, а також скористайтеся диспетчером задач, щоб відключити їх при виникненні труднощів зі стандартним відключенням.
4
При використанні торрента, зверніть увагу на рекомендації, викладені в попередньому кроці. Крім цього, завжди виставляйте максимальний пріоритет для діючих закачувань. Якщо вам необхідно терміново закачати один файл, призупините решта завантаження. Завжди залишайте максимальну швидкість віддачі рівним одному кілобітах. Не запускайте додатки, що використовують з'єднання з мережею, до завершення завантаження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6NKL34EE7uA
Серед користувачів всесвітньої глобальної мережі напевно знайдуться ті, хто незадоволений швидкістю з'єднання. Ці тривалі очікування завантажень сторінок іноді можуть породжувати почуття ненависті до свого провайдера. Але було б не так образливо, якщо у вашого сусіда все було б абсолютно так само.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Auslogics Boost Speed
Інструкція
1
Ця програма дозволяє провести аналіз вашого інтернет з'єднання і забезпечує зміна налаштувань модему для оптимізації швидкості вашого з'єднання. Встановіть програму. Запустіть її та натисніть меню «Вид» - «Інструменти».
2
У вікні, виберіть «Автоматичне прискорення інтернету».
3
У вікні, у групі "Вкажіть швидкість Вашого Інтернет-підключення" виставте значення вашого з'єднання (це значенні можна дізнатися у провайдера). Натисніть на кнопку «Аналіз».
4
Перед вами з'явиться зведена таблиця параметрів, які програма пропонує оптимізувати. Якщо деякі значення в цій таблиці, на вашу думку, не повинні оптимізуватися - приберіть виділення галочками з цих значень. Після всіх дій натисніть кнопку «Оптимізувати».
5
У наступному вікні відбувається збереження вами виставлених значень і безпосередньо оптимізація.
6
Після проведення комплексної оптимізації на екран виводиться повний звіт про проведені зміни. Для активації, внесених програмою, змін, необхідно перезавантажити комп'ютер. Підключившись до мережі інтернет і відкривши веб-браузер, оцініть зміни в роботі модему.
7
Якщо вас все влаштовує, то заново відкрийте програму і натисніть меню «Налаштування» - «Архивировать зміни». Ця дія дозволить зберегти всі ваші налаштування.