Як збити температуру за допомогою оцту. Як за допомогою оцту знизити температуру.

Запальний процес або інфекція можуть викликати сильний жар, який вимотує людини і може нашкодити її організму. Всі органи і системи під час хвороби працюють в посиленому режимі, а тому нерідко виникають ті чи інші ускладнення. Аптечними препаратами можна збити високу температуру , але їх дія проявиться в кращому разі через півгодини після прийому. Але коли стан хворого різко погіршується, цього часу просто немає. У такій ситуації можна скористатися старим перевіреним засобом - оцтом.
Інструкція
1
Приготуйте 50 мл теплої води. Краще, якщо її температура становитиме 37-38 градусів. Розтирання дуже гарячою або прохолодною водою викличе дискомфорт у хворого. До того ж велика ймовірність, що холод звузить судини і в результаті цього спазму стан людини тільки погіршиться.
2
Додайте в ємність з водою 9% столовий оцет. Якщо розтирання проводитиметься дитині, то достатньо 30 мл оцту. Для дорослої людини бажано використовувати 50 мл. Як випливає перемішайте інгредієнти.
3
Розтирайте ступні і долоні хворого. Далі перейдіть до місць, в яких розташовуються великі судини: до шиї, колінним згинах, пахвових западин. Рясно змащуйте поверхню тіла. Випаровуючись, рідина охолодить його, в результаті чого температура піде на спад.
4
Для посилення ефекту додайте до отриманого розчину дві столові ложки розведеного медичного спирту або звичайної горілки. Такий розчин буде випаровуватися інтенсивніше, а тому від спека вдасться позбутися набагато швидше.
5
Приготуйте розчин для компресу. Для цього в склянку води додайте одну столову ложку оцту. Рідиною просочіть тканину і прикладіть її до чола.
6
Уважно слідкуйте за самопочуттям хворого. В деяких випадках може виникнути спазм судин, який тільки погіршить стан людини. Ознакою настільки грізного ускладнення є патологічна блідість шкірних покривів і сильний озноб. У такій ситуації розтирання слід негайно припинити, так як вони можуть спровокувати подальше погіршення стану.
Зверніть увагу
Будьте уважні при приготуванні розчину. Занадто висока концентрація оцту небезпечна. При порушенні технології приготування рідини, можна в результаті процедури заробити отруєння. Причина цього криється в тому, що оцет є кислотою і при розтиранні дуже швидко проникає в кров.