Як назвати британського кота.

Британські коти користуються все більшою популярністю у любителів тварин. Все частіше купують цих милих створінь, схожих своєю плюшевою шерстю на ведмежат. Але британському котові потрібно дати відповідне ім'я, як же це зробити краще?
Інструкція
1
Вигадуйте ім'я британському котові всією сім'єю, щоб його схвалили все. Адже може трапитися таке, що кожен буде кликати вихованця по-своєму, і він розгубиться від різних до нього звернень.
2
Якщо ваш кіт має родовід і відповідні документи, то заводчиком вже повинна бути вказана певна кличка. В основному такі клички дуже довгі і складні, тому складете щось похідне від такого довгого імені. Наприклад, кота звуть Франчес де Лібрето, тоді сміливо фантазуйте, наприклад, назвіть вихованця Фаня.
3
Якщо ж ваш вихованець був проданий вам без родоводу, то кличку можна скласти, дивлячись на характер кота . Якщо він великий і любить поїсти, то чому б не назвати його Обжора? Якщо ж тварина грає без перерви, то цілком підійде Пустун.
4
Є безліч прізвиськ-підказок у різних посібниках про тварин. Формуються вони за алфавітом, так що вибирайте більш підходящий для свого улюбленця варіант.Прімерние імена, що користуються популярністю серед кличок: А - Абрикос, Амур, Адор.Б - Базальт, Байкал, Бінго, Бичок.В - Валет, Вермут, Васілек.Г - Габріель, Гусар.Д - Джаз, Дюшес, Дяба.Е - Їжачок, Ерофей.Ж - Жако, Жульєн, Жук.З - Зарік, Зяпа.І - Ізюм, ірис, Іртен.К - Кальмар, Кардинал, Корнель.Л - Лав, Люкс.М - Мавр, Максі, Маяк.Н - Нарцис, Нік, Норд, Ньютон.О - Вогник, Ося, Отелло.П - Палас, Плюс, Пчела.Р - Радар, Ремар.Спісок можна продовжувати дуже довго , краще прочитайте його в книзі або в інтернеті і зупиніться на ніж - то одному. Головне, щоб ім'я було не таким банальним, як Барсик або Шарик.
5
Пам'ятайте, щоб кіт звик до свого нового імені якнайшвидше, не варто звертатися до нього не «киць-киць-киць». Кличте його якраз за допомогою обраної клички, тоді вибране вами ім'я буде схвалено вашим домашнім вихованцем.
Зверніть увагу
Ви купили чистопородного британського котенка.І тепер вся сім'я а заодно і друзі старанно вигадують ім'я для вашого кота або кішки? Іноді в цей захоплюючий процес залучаються і колеги по роботі і всі разом кілька дней.Клічка кошеняти повинна бути і звучною і простий одночасно, вона повинна легко запам'ятовуватися і звичайно підходити для вашого котенка.Я вважаю, що вибір красивого імені для кошеняти дуже важливий.
Корисна порада
Правильно вибрати ім'я для кошеняти - це дуже відповідальна справа, адже надалі ця кличка буде у вас постійно на слуху, і на цю кличку буде відгукуватися ваша британська кішка або кіт. Багато власників приберігають настільки незручні котячі імена для виставок, а вдома називають своїх улюблених британців коротким і зручним ім'ям. В цьому випадку потрібно шукати імена для кошенят хлопчиків і імена для кішок дівчаток англійською мовою.