Як відкрити zip-архів.

Zip- архіви в сучасних персональних комп'ютерах є простими стислими папками. Зіп- архіви дозволяють стиснути розмір папки в кілька разів (в залежності від типів стисливих файлів). Перед запуском файлів, що зберігаються в стислій папці, необхідно їх попередньо витягти з архіву, інакше кожен файл буде вилучатись з архіву лише на час перегляду.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Спочатку зайдіть в директорію, в якій розташовується zip-архів. Потім виділіть його, клацнувши по ньому один раз лівою кнопкою миші. Після клацніть по архіву правою кнопкою миші один раз. Перед вами з'явиться меню дій над файлом, в якому клацніть по рядку "Витягти файли ...".
2
У вікні введіть дані, необхідні системі для вилучення файлів з архіву. До таких даних відносяться: шлях майбутнього місця розташування папки, її назва, а також налаштування розархівування.
3
Після введення всіх даних, необхідних для вилучення файлів з архіву, натисніть на кнопку "ОК".
4
Після натискання кнопки "ОК" запуститься процес вилучення файлів з архіву. Даний процес може зайняти деякий час, що залежить від продуктивності вашого персонального комп'ютера і розміру архіву.
Корисна порада
Якщо під час вилучення або відкриття zip-архіву виникають які-небудь проблеми, то це означає, що архів записаний або створений неправильно. У цьому випадку спробуйте перекачати архів на комп'ютер вновь.Еслі ви хочете лише переглянути файли, що знаходяться в zip-архіві, то клацніть по ньому лівою кнопкою миші двічі. Архів запуститься для перегляду файлів і папок, що зберігаються в ньому. Таким чином, простий перегляд вмісту архіву не вимагає розархівування.