Як зробити маленьку коробочку.

Невеликі милі штучки, їх підносили в подарунок, зазвичай потребують більш об'ємною, ніж вони самі, упаковці, навіть якщо представляють певну цінність самі по собі. Однак знайти щось підходяще для упаковування подарункових «дрібниць» іноді буває складно. В такому випадку можна зробити красиву коробочку з кришечкою під розмір конкретної речі. Виконана з дизайнерського паперу і прикрашена стрічкою або іншими декоративними матеріалами, така коробочка стане гідним вмістилищем для маленького подарунка.
Вам знадобиться
  • - дизайнерський папір двох видів;
  • - лінійка, олівець;
  • - ножиці;
  • - матеріали для прикраси.
Інструкція
1
Спочатку складіть кришечку для маленької коробочки. Для цього виріжте з красивою дизайнерського паперу з яскравим малюнком квадрат зі стороною 21,5 см. Проведіть з протилежних кутів квадрата дві пересічні діагональні лінії.
2
Зігніть один з кутів паперового квадрата, щоб вершина цього кута виявилася рівно в центрі квадрата. Потім знову зігніть «усічений» кут навпіл, щоб перший згин збігся з діагоналлю. Подібним же чином зігніть решту три кута заготовки і знову розпрямте папір. Кожен кут тепер має по три лінії згину.
3
З двох протилежних кутів квадратної заготовки зробіть надрізи від країв паперу до лінії згину, найближчої до паралельної їй діагоналі. Тепер заготовка кришечки готова до складання.
4
Зберіть кришечку, послідовно згинаючи паперову заготовку по лініях згину в певному порядку, показаному на фото, що ілюстрував крок. Клей при складанні не використовується.
5
Тепер таким же чином з одноколірної папери, що поєднується з колоритом кришки, зробіть саму коробочку . Виріжте квадрат трохи меншого розміру (сторона 21,2 мм), щоб кришка могла вільно вдягатися на коробочку . Зігніть його і зберіть коробочку , використовуючи попереднє опис виготовлення кришечки.
6
Складіть разом коробочку з кришкою, не забувши покласти подарунок всередину. Прикрасьте виріб стрічечкою, стразами, етикеткою з поздоровленням або іншими видами декору.
Корисна порада
Подібні коробочки можна робити різних розмірів. При цьому слід лише враховувати, що сторона квадратної заготовки кришечки повинна бути на 3 мм довше боку заготовки самої коробочкі.Інтересним варіантом упаковки може стати комплект з декількох коробочок різних розмірів, вкладених одна в іншу за принципом матрьошки. Подарунок поміщається в останню, саму маленьку коробочку.
Кожен подарунок, який необхідно вручити адресату в урочистій обстановці, обов'язково вимагає відповідного красивого оформлення. Але іноді трапляється так, що всілякі подарункові упаковки або не підходять по фасону, або стоять дорожче, ніж сам презент. В такому випадку цілком можна зробити подарункову коробку самому.
Вам знадобиться
  • Звичайна коробка відповідного розміру, красива обгортковий папір, декоративні банти і стрічки з фольги або тканини, степлер або клей, ножиці
Інструкція
1
Візьміть коробку підходящого розміру. Це може бути будь-яка коробка, нехай навіть з-під взуття. Зніміть з неї кришку.
2
Візьміть обгортковий папір. Покладіть її на стіл виворітного стороною вгору. Поставте відкриту коробку в середину листа обгорткового паперу.
3
Підніміть одну сторону обгорткового листа і загніть близько краю стінки коробки. Зробіть вертикальний надріз залишку паперу по кутах до краю коробки. Аналогічні маніпуляції виконайте по трьом іншим сторонам.
4
Підрівняйте вільні краї, загорніть їх всередину коробки. Необхідно, щоб краї заходили на дно коробки. Закріпіть їх там за допомогою клею або степлера.
5
Обклейте дно коробки зсередини кольоровою або тієї ж яскравою обгорткового папером, щоб заховати краю загорнутих стінок. Проробіть аналогічні маніпуляції з кришкою від коробки.
6
Візьміть бант з подарункової стрічки. Приклейте його на кришку коробки.
7
Далі при бажанні можна прикрасити стінки коробки всілякими сердечками, блискітками, химерними і оригінальними малюнками. Все залежить від фантазії людини, яка оформляє коробку .
8
Для того щоб оформлення виглядало більш оригінальним, поверх стінок можна пропустити пару стрічок. Вони можуть бути як тканинні, так і паперові або зроблені з міцної фольги. В цьому випадку їх кінці також краще сховати під внутрішнім квадратом дна. Тоді декоративний бант найкраще клеїти на них, щоб він виглядав органічно. Інакше бант буде виглядати недоречним. Таким чином, щоб зробити подарункову коробку самому, буде потрібно трохи терпіння і фантазії. І ось коробка готова. Залишилося покласти туди подарунок, перев'язати красивою стрічки і піднести адресату!