Як відключити фільтрацію введення.

Фільтрація введення в сучасних операційних системах Windows використовується для ігнорування випадкових натискань на клавіші клавіатури і кнопки миші. Таким чином, фільтрація введення є ніби блокуванням клавіатури. Найчастіше користувач не помічає, як вмикається фільтрація введення з огляду на те, що процес її активації нескладний.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
При включеній фільтрації введення за замовчуванням в правій частині панелі завдань відображається значок даного режиму (у вигляді таймера). Для відміни режиму фільтрації введення клацніть по значку служби два рази лівою кнопкою миші. Перед вами з'явиться вікно з настройками спеціальних можливостей, в якому розташовані три блоки: "Залипання клавіш", "Фільтрація введення " і "Озвучування перемикання режимів". Також у режимі фільтрації введення в другому блоці ("Фільтрація введення ") повинна стояти галочка. Для відключення функції зніміть дану галочку, клацнувши по ній один раз лівою кнопкою миші. Після цього натисніть кнопку "ОК", і режим фільтрації відключиться.
2
Якщо режим фільтрації введення включений, але його значка на панелі завдань немає, то можна використовувати інший спосіб відключення режиму фільтраціі.Для початку натисніть і утримуйте правий "Shift" протягом восьми секунд. Після цього відкриється вікно, що містить загальну інформацію фільтрації введення . В даному вікні натисніть кнопку "Параметри". Відкриється вікно спеціальних можливостей, в якому приберіть галочку, що стоїть навпроти рядка "Фільтрація введення ". Потім натисніть "ОК". Фільтрація введення буде відключена.
Корисна порада
Якщо вищевикладені способи відключення фільтрації вводу не допомагають, значить в системі відбувся збій. В такому випадку збережіть всі свої дані, закрийте запущені програми і перезавантажте комп'ютер.