Як знайти недавні документи. Як знайти недавній відкритий документ.

Папка "Недавні документи " в операційній системі Windows відображає список останніх відвіданих файлів. За замовчуванням ця папка в ОС Windows не відображається. Але для зручності відкриття часто використовуваних файлів можна задати її відображення прямо в меню "Пуск" у вигляді випливали списку.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку викличте Панель завдань і знайдіть в її лівій частині кнопку "Пуск". По даній кнопці клацніть один раз правою кнопкою миші.
2
У меню, дій клацніть лівою кнопкою миші один раз по строчці "Властивості". Після цього перед вами з'явиться вікно з властивостями Панелі задач і меню "Пуск".
3
У вікні активуйте вкладку "Меню" Пуск , клацнувши по ній лівою кнопкою миші один раз.
4
Далі клацніть по кнопці "Налаштувати", яка розташована навпроти рядка з обраним стилем меню "Пуск". Після цього відкриється вікно з настройками меню.
5
В даному вікні активуйте вкладку "Додатково". У ній представлені три блоки налаштувань.
6
В останньому блоці "Недавні документи " поставте галочку навпроти рядка "Відображати список недавно використалися". Потім натисніть кнопку "ОК", що розташовується внизу вікна.
7
Після цього список недавніх документів відбиватиметься при наведенні курсора на рядок "Недавні документи ", яка розташовується в меню "Пуск".
Корисна порада
У вікні настройки меню "Пуск" можна також очистити список недавно використалися. Очищення списку не спричинить видалення файлів.