Як встановити інтернет в комп'ютер.

Цінність інтернету складно переоцінити. З його допомогою можна знайти потрібну інформацію, спілкуватися, обмінюватися інформацією, розважатися і навіть працювати. Існує кілька способів підключення до мережі інтернет, якими можна скористатися, і залежать вони від того, в яких умовах і для чого ви збираєтеся ним користуватися.
Інструкція
1
Найбільш старий метод підключення - dial-up доступ. Для того, щоб підключитися, достатньо робочої телефонної лінії, а також установок оператора, до якого ви збираєтеся підключитися. У випадку якщо ви використовуєте ноутбук, в дев'яноста відсотках випадків в нього вже вбудований модем для dial-up доступу, в інших же випадках вам також буде необхідний модем. Цей спосіб найкраще підходить, якщо ви користуєтеся інтернетом дуже рідко.
2
Ви також можете підключитися до мережі, використовуючи підключення по виділеній лінії. Щоб підключитися, вам буде потрібно модем, що підтримує дану технологію, а також договір з постачальником даної послуги. Залежно від обраного вами тарифу, швидкість може варіюватися. При підключенні, виберіть найбільш дешевий безлімітний тариф, а після цього поміняйте його в разі потреби. Даний спосіб ідеально підійде вам, якщо ви постійно використовуєте доступ до інтернету, але тільки вдома.
3
Підключення за допомогою бездротового з'єднання, або wi-fi, можливо якщо в вашому комп'ютері присутній спеціальний модуль. Більшість ноутбуків оснащено цим модулем. Ви можете або встановити у себе вдома маршрутизатор, підключившись до виділеної лінії, або, скориставшись пошуком, знайти громадські заклади, які надають послугу доступу до сеті.Основние переваги - це відсутність зайвих проводів і висока швидкість передачі даних. Також, він є найбільш зручним, так як ви успішно можете використовувати його не тільки вдома, а й у всіх місцях, що надають послугу доступу до мережі.
4
Нарешті, найбільш мобільним і найбільш повільним видом сполуки є використання 3g або gprs технологій. Їх можна віднести до одного класу, так як в обох випадках вам потрібно сім-карта оператора, який надає відповідну послугу. Підключіть модем або телефон до комп'ютера і, слідуючи налаштувань оператора, здійсните підключення. Цей спосіб підключення є оптимальним, якщо ви подовгу перебуваєте поза будинку або офісу, але повинні бути онлайн.