Як зшити подушку на стілець. подушки для стільців своїми руками.

Подушка на стілець , зшита своїми руками - річ, безумовно, корисна. Вона може стати саме тією родзинкою інтер'єру, якої не діставало вашій квартирі, та й просто сидіти на ній дуже зручно. А зшити її, маючи деяку вправність, зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - Швейна машинка;
  • - тканина;
  • - нитки;
  • - голки;
  • - наповнювач для подушки;
  • - блискавка;
  • - папір для викрійки.
Інструкція
1
Виріжте з паперу квадрат за розміром сидіння стілець а, на якому буде лежати подушка. Цей квадрат ви будете використовувати в якості викрійки.
2
Викроїте деталі напірника. Для цього з щільної тканини виріжте по викрійці дві деталі однакового розміру. До розміру викрійки з кожного боку додайте сантиметровий припуск на шов. Зрізи обробіть будь-яким ручним або машинним обметочний швом.
3
Змітайте, а потім зшийте деталі напірника, залишивши незашітие сантиметрів десять з однією з сторін. Видаліть наметочним шов, виверніть напірник і через що залишився незашітим край набийте його відповідним матеріалом. Простіше і економніше набити подушку непотрібними обрізками тканини, але така подушка вийде дуже важкою. В якості легкого набивного матеріалу цілком підійде холлофайбер. Підігніть всередину припуск на шви і зашейте отвір, через який закладали набивний матеріал.
4
Розріжте викрійку на чотири квадрати. Виріжте вісім однакових деталей з тканини, яку ви підібрали для декоративної наволочки, залишаючи сантиметрові припуски на шви. Щоб зрізи НЕ сипалися, обробіть їх обметочний швом.
5
Змітайте і зшийте чотири деталі, які будуть верхньою стороною декоративної наволочки. Витягніть нитки намітки і відпрасуйте отриману деталь. Зробіть те ж саме з чотирма рештою шматками тканини, з яких вийде нижня сторона наволочки.
6
Складіть обидві частини наволочки лицьовими сторонами всередину. Змітайте деталі і прострочіть їх за трьома сторонами. Приберіть наметочним шов, виверніть наволочку. Ушийте блискавку в сторону, яка залишилася незашітой.
7
Періть наволочку і надіньте її на подушку.
Корисна порада
На декоративну наволочку для подушки на стілець піде будь щільна і не дуже мазка тканину. Досить добре виглядають джинсові подушки, хоча, краще вибрати тканину для наволочки, виходячи з квітів, використаних в оформленні інтер'єру вашої квартири. Верхню деталь наволочки можна обробити вишивкою або аплікацією.