Як отримати доступ в інтернет.

Багато компаній так чи інакше відстежують активність своїх співробітників в мережі інтернет , а деякі навіть обмежують, закриваючи доступ до соціальних мереж і сайтів з розважальним контентом. Це робиться для запобігання витрачання працівником свого часу на активність, не пов'язану з роботою. Щоб отримати доступ до інтернет у, вам досить слідувати однією з нескладних рекомендацій.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер Opera mini. Цей браузер спочатку призначався для мобільних телефонів, тому попередньо вам буде потрібно встановити java емулятор. Специфіка даного браузера полягає в тому, що сторінка, яку ви запитуєте, спочатку відправляється на сервер opera.com, де вона обробляється і стискається, і лише після цього інформація відправляється на ваш комп'ютер.
2
Використовуйте анонімайзери. Анонімайзери - це спеціальний сервіс для приховання адрес які ви відвідували або для відкриття заблокованих сайтів. Ви відсилаєте запит, який передається на проксі-сервер. Сервер робить запит на сайт, отримує дані, обробляє їх і тільки після цього відправляє їх на ваш комп'ютер. Існують платні і безкоштовні анонімайзери, щоб знайти їх досить скористатися пошукачем. В основному, цей сервіс використовується для доступ а до соціальних мереж, тому платним може виявитися доступ саме до них. Ви також можете налаштувати кодування адреси і назви сторінки, що забезпечить неможливість відстеження вашої активності в мережі.
3
Скористайтеся сайтами, які забезпечують стискання трафіку. Вони працюють за таким же принципом, як і анонімайзери, але не настільки відомі, як можуть бути анонімайзери. Майте на увазі, що в цьому випадку назва сторінки може не шифруватися, і історія вашої активності в мережі буде видна.
4
Працюйте з кешем google. Відкрийте сайт www.google.com, введіть в рядок пошуку зацікавив ваш сайт і дочекайтеся результатів пошуку. Знайдіть рядок з цікавлять вас сайтом, після чого натисніть на "Збережена копія". Перед вами відкриється сторінка, яка є збереженою копією потрібного вам сайту.
Існують провайдери, що дозволяють отримати доступ в інтернет абсолютно безкоштовно. Як правило, при цьому накладаються певні обмеження: або на швидкість передачі даних, або на перелік доступних ресурсів, або на фізичний простір, в межах якого можливе отримання доступу.
Інструкція
1
Якщо у вас є будь-який пристрій, обладнане інтерфейсом WiFi (смартфон, нетбук, планшет, тощо), ви можете отримати безкоштовний доступ в інтернет в деяких кафе або ресторанах. Дотримуйтесь при цьому, однак, одне правило: знаходитеся всередині закладу. Підключення при знаходженні зовні може кваліфікуватися як неправомірний доступ до комп'ютерної інформації, а в зарубіжних країнах для позначення таких дій навіть використовується спеціальний термін - piggybacking. Але якщо при знаходженні в приміщенні закладу охоронець попросить вас вийти тільки з тієї причини, що ви нічого не замовляєте - тут же підкорятиметеся. Вигідно відрізняється з цього погляду «Макдоналдс»: у ньому видворення за двері відвідувачів, які нічого не замовляють, практикується вкрай рідко. Але в ньому доступ організований зазвичай таким чином, що за один раз можна скачати не більше 30 мегабайт за час, що не перевищує 15 хвилин. Перепідключення з того ж MAC-адреси в той же день можливо не завжди.
2
В деяких містах існують провайдери, що надають безкоштовний доступ до інтернету за класичною технологією - dial-up. Якщо у вас зберігся модем, що підтримує цей застарілий стандарт, то чому б не спробувати? Але пам'ятайте, що дійсно безкоштовним такий доступ буде лише в тому випадку, якщо у вас підключений безлімітний тариф на користування міським телефоном. Якщо це не так, звичайний ADSL обійдеться куди дешевше. До того ж, швидкість виходить невеликий, телефон під час роботи в інтернеті виявляється зайнятим, а деякі з провайдерів надають доступ лише до обмеженого списку сайтів.
3
Якщо серед ваших родичів маються пенсіонери, розкажіть їм про те, що в ряді російських міст для організовані спеціальні пункти для надання їм безкоштовного доступу в інтернет. Там же здійснюється і навчання пенсіонерів використанню цієї мережі. Дізнайтеся, чи надається в вашому місті така послуга.
4
Абоненти мереж стільникового зв'язку в більшості регіонів надають безкоштовний доступ до спеціальних, полегшеним варіантам деяких сайтів. Щоб доступ до них виявився дійсно безкоштовним, обов'язково правильно налаштуйте точку доступу (APN), а браузер в телефоні використовуйте такий, який працює безпосередньо, а не через проксі-сервер. Зі списком ресурсів, доступ до якого безкоштовний, ознайомтеся на сайті оператора або в службі підтримки. Слід, однак, відзначити, що в останні два роки оператори настільки сильно знизили вартість пального безлімітного доступу в інтернет, що отримання безкоштовного доступу лише до певного списку ресурсів стало майже безглуздим.
Зверніть увагу
Не намагайтеся отримати безкоштовний доступ в інтернет неправомірним чином.