Як зробити обличчя блискучим. Як отримати блискучу шкіру.

Деякі намагаються домогтися матового ефекту для шкіри обличчя, а деяким не вистачає легкого здорового блиску. Зробити особа блискучим можна за допомогою коректно накладеного макіяжу. Перед тим, як почати, варто зрозуміти, що потрібно домагатися не жирного блиску, а легкого, трохи водянистого мерехтіння і відблисків вашої шкіри.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні косметичні засоби, декоративну косметику та відповідні аксесуари. З косметичних засобів вам знадобляться денний крем для обличчя та термальна вода (або її аналог). З косметики візьміть тональний засіб, пудру, світлі перламутрові тіні білого або жовтувато-рожевого відтінку, рум'яна з дрібними перламутровими частинками двох відтінків одного кольору. Для накладення макіяжу краще користуватися не тими аксесуарами, які йдуть в комплекті з косметикою, а мати спеціальні кисті.
2
Нанесіть на особа своє звичайне засіб для денного догляду за шкірою обличчя та дайте йому вбратися. Для кращого результату можете легко «вбити» його в шкіру подушечками пальців. Такий масаж поліпшить кровообіг, підвищить тонус шкіри.
3
Пензлем, спонжем або пальцями нанесіть на особа тональний засіб і добре його розтушуйте. Якщо ви користуєтеся не легкий тональними основами (флюїдами), а більш щільними засобами, наносите основу сухим або мокрим спонжем, так вона ляже більш тонким і рівним шаром. Слідкуйте, щоб не залишалося чіткої межі тональної основи між лінією підборіддя, шиї і коріння волосся. За необхідності замаскуйте коректором вади шкіри.
4
Широкій пензлем нанесіть суху пудру на все особа (і шию по необхідності). Припудрювання виконується для того, щоб остаточно вирівняти тон особи, тому особливо не зловживайте з кількістю пудри.
5
Орос особа термальною водою або аналогічним засобом з пульверизатора. Тримайте його на відстані 15-20 сантиметрів від обличчя. Намагайтеся не потрапляти на повіки і шкіру навколо очей. Видаліть надлишки вологи короткими рухами спонжа або рук, при цьому не сдвигайте шкіру, не «розмазуйте» вологу, щоб не пошкодити шар накладеного макіяжу.
6
Самий верхній край вилиці і середину лоба підкресліть світлими тінями (тільки не перестарайтеся - ви не фарбуєте щоки і лоб, а створюєте лише невеликий світлий відблиск). Змішайте на кінці кисті для рум'ян трохи перламутрових білих тіней і світлого тону рум'ян і нанесіть їх на виступаючу частину скули.
7
Під вилицю накладіть рум'яна більш темного відтінку, кордон розтушуйте. Позначте цим же відтінком контури особи, пройдіться пензлем по лінії підборіддя і біля коріння волосся. Межі ретельно розтушовуйте. Надлишки рум'ян і тіней смахніте широкої чистої пензлем.