Як зрізати кутикулу. соезать кутикулу що б не було задирок.

Краса рук багато в чому залежить від манікюру, а якість манікюру - від стану кутикули. Існують різні способи її видалення, тим не менш, вимоги до її зовнішнього вигляду завжди одні. Кутикула повинна бути акуратною, рівною, без задирок, м'якою і добре зволоженою. Поговоримо про те, як правильно зрізати кутикулу , щоб її вигляд не псував ідеальний манікюр.
Інструкція
1
Багато в чому якість результату залежить від того, якими манікюрними інструментами ви користуєтеся. Зрізати кутикулу можна манікюрними щипчиками, ножицями і тримерами. В ідеалі кутикулу краще взагалі не зрізати, а обробляти спеціальними складами, які дозволяють розм'якшити її і зняти надлишки шкіри. При такому способі обробки кутикула зростає повільніше, виглядає більш здоровою і рівною. Крім того даний спосіб не травмує шкіру.
2
Якщо ви вирішили скористатися манікюрними щипчиками, підготуйте шкіру до процедури видалення кутикули. Для цього шкіру необхідно розм'якшити. Приготуйте теплу ванночку для рук, у воду можете додати масла або улюблені ароматичні засоби. Потримайте пальці у воді, поки кутикула не стане м'якою і податливою. Висушіть руки. Обережно посуньте кутикулу у напрямку до кореня нігтя спеціальної манікюрної лопаткою, дерев'яної або силіконовій паличкою. Обрізайте кутикулу , починаючи з одного краю у напрямку до іншого. Постарайтеся зняти її рівною «стрічечкою». Подровняйте край все тими ж щипчиками, щоб край кутикули був рівним. Добре зволожите шкіру навколо пальців живильним кремом.
3
Ножиці для видалення кутикули повинні бути ідеально заточені, щоб не рвати шкіру. Распарьте шкіру за допомогою ванночки для рук, висушіть її. Посуньте кутикулу до кореня нігтя спеціальними інструментами. Обрізайте кутикулу від одного краю до іншого. Будьте обережні, щоб не пошкодити шкіру пальця, працюйте тільки кінчиками лез ножиць. Зрізайте кутикулу рівною «стрічкою». Обробіть край кутикули, видаливши всі нерівності і задирки, зволожите шкіру навколо пальців живильним кремом. Видаляти кутикулу ножицями краще, ніж манікюрними щипчиками.
4
Тример створений спеціально для видалення кутикули. Зазвичай він виглядає як паличка з двома наконечниками. З одного боку розгалужений язичок металевого леза, з іншого - лопаточка для зрушування кутикули. Цей інструмент підходить краще, ніж щипчики або ножиці, але тільки до тих пір, поки леза залишаються ідеально гострими. Підготуйте шкіру, посуньте кутикулу до кореня нігтя. Встановіть тріммер з одного краю і ведіть його вздовж лінії росту кутикули, не зупиняючись і не перериваючи «стрічки» шкіри. Не тисніть занадто сильно, щоб не зняти частину нігтьової пластини, але і занадто слабо натискати теж не варто, щоб не «втратити» захоплену тримерами шкіру. Направляйте кінчик тріммера в бік далекого краю кутикули і трохи вгору. Відкоригуйте нерівності (якщо такі залишаться) щипчиками або ножицями. Обробіть шкіру навколо нігтя кремом.
Кутикула являє собою тонкий валик шкіри, оберігає нижню частину нігтя від ушкоджень. Під час манікюру кутикулу прийнято видаляти. Як прибирати правильно кутикулу , якщо ви вирішили зробити це самостійно, в домашніх умовах?
Інструкція
1
Для обробки кутикули приготуйте інструменти, які можуть вам знадобитися. Це пилочка або дерев'яна лопаточка, ножиці із закругленими кінцями, щипчики або вилочка для видалення шкірки з бічних сторін нігтя.
2
Обов'язково продезінфікуйте всі предмети, які будете використовувати в роботі. Особливо, якщо ними користувався хтось ще крім вас. Для правильної обробки скористайтеся чистим, бажано стерильним ватним тампоном і етиловим спиртом. Ретельно протріть спиртом поверхню інструментів. Після цього розкладіть інструменти на лист фольги і помістіть їх в розігріту до 190 - 200 градусів духовку на 10 - 15 хвилин. Дочекайтеся їх охолодження. Або використовуйте киплячу воду і занурте в неї інструменти на 20 - 30 хвилин.
3
Руки необхідно добре розпарити в гарячій воді з додаванням мила. Не використовуйте для цих цілей мило лужне, так як воно роз'їдає шкіру. Спробуйте спеціальною лопаткою підняти кутикулу . Якщо вона легко відділяється від нігтьової пластинки, значить, ви можете приступати до роботи. У разі обробки сухою, непідготовленою кутикули, у вас утворюються задирки.
4
За допомогою дерев'яної лопатки відсуньте кутикулу до основи нігтя. Робіть це обережно, намагаючись не пошкодити зону основи нігтя. Інакше ніготь може стати ламким.
5
Вилочкою або щипчиками видаліть шкірку з бічних частин нігтя. Потім ножицями по дугоподібної лінії зріжте кутикулу . При цьому заведіть нижню сторону ножиць під кутикулу і притискайте досить щільно до нігтя. Дійте обережно, щоб не поранити ваші пальці. Чи не зрізайте всю кутикулу повністю. Обов'язково залишіть тонку, рівну смужку. Не забувайте, що кутикула служить для захисту ростовой зони нігтя і, видаляючи її повністю, ви будете піддавати цю зону ризику проникнення інфекції.
6
Після того, як закінчите обрізати кутикулу , обов'язково змастіть шкіру навколо нігтя кремом або іншим пом'якшувальною засобом.
Корисна порада
Для того щоб підтримувати ваші нігті в ідеальному стані проводите видалення кутикули хоча б один раз на тиждень.