Як написати трек.

Мало хто може уявити своє життя без музики. Її слухають все. Комусь вона допомагає сконцентруватися на справі, а комусь навпаки розслабиться. Ми використовуємо її в різних цілях, але отримуємо одне - задоволення. І прослухавши чимало записів, виникає бажання самому створити щось музичне. Прийшов час написати свій трек.

Вам знадобиться

- програма для написання музики - музичні інструменти - записуючий пристрій - програма Adobe Audition

Інструкція
1

У першу чергу потрібна ідея треку. Отримати її можна, мабуть, тільки з натхнення. Послухайте улюблену музику, подивіться фільм, погуляйте з друзями. Викличте те саме бажання, яке допомагає творити. Після цього приступаємо до запису слів. Але ваш трек також може обійтися і без слів.

2

Запускаємо програму для написання музики. Наприклад, FL Studio. Зараз їх величезна кількість, але підійде будь-яка. Після цього робимо основну тема, на яку вас надихнуло. Додаємо певний біт, накладаємо сподобався ефект. Додамо трохи барабанів, якщо немає своїх, і основа готова. Можна додати ефектів, але головне - не перестаратися.

3

Після цього використовуємо наявні інструменти. Вони надзвичайно важливі, оскільки дозволяють створити більш живий звук і вкласти саме те почуття, яке ви хочете. Імпровізуйте. Музикант повинен завжди творити. Отже, інструменти використані за їх призначенням, тепер настав час записати їх на комп'ютер.

4

Відкриваємо програму для запису Adobe Audition. І через записуючий пристрій (мікрофон) записуємо музику з інструментів. Інтерфейс в програмі досить зрозумілий, також тут можна відразу ж накласти ефекти, відредагувати звукову доріжку і зберегти в бажаний формат.

5

Використовуємо програму для написання музики або Adobe Audition. Вибираємо і зводимо отримані звукові доріжки: звучання інструментів і створений біт. Додаємо ефекти за бажанням і експортуємо музичний файл на жорсткий диск.

Корисні поради

Експериментуйте з різними інструментами і програмами.