Як зберегти красу шкіри навколо очей.

Шкіра навколо очей дуже тонка, ніжна і примхлива. Щоб зберегти надовго її красу, піклуватися про неї потрібно щодня. Необтяжливі і приємні процедури допоможуть вам завжди виглядати свіжо і підкорювати сяйвом очей знайомих і незнайомих чоловіків.
Інструкція
1
Знімайте макіяж спеціальними засобами. Виробники зазвичай вказують на упаковці, чи призначене засіб для демакіяжу очей . Вони можуть бути комплексними (для видалення макіяжу з обличчя, губ і очей ) або ж тільки для видалення макіяжу з очей . Віддавайте переваги засобам з натуральними інгредієнтами.
2
Якщо ви звикли освіжати шкіру обличчя тоніком і лосьйоном, захоплюючи при цьому ватним диском шкіру навколо очей , будьте обережні. Ніколи не користуйтеся для зволоження шкіри навколо очей засобами, що містять у складі спирт.
3
Те ж саме стосується спеціальних гелів і пінок для вмивання, призначених для жирної шкіри - виключайте при умовно шкіру навколо очей . Такі засоби містять в складі додаткові що сушать компоненти.
4
Вибирайте тільки якісну декоративну косметику (тіні для повік, коректор або антисарна, туш для вій, контурний олівець для очей або рідку підводку). Від використання косметики не повинно виникати припухлості та почервоніння.
5
Перевіряйте термін придатності всіх косметичних засобів для шкіри повік і навколо очей . Перш ніж купувати засіб, ознайомтеся зі складом і переконайтеся, що в ньому немає компонентів, що викликають у вас алергічні реакції.
6
Доглядаючи за шкірою навколо очей , намагайтеся менше її розтягувати, не тисніть надто сильно, що не розтирайте. Це допоможе уникнути травмування, почервоніння і освіти зайвих зморшок.
7
Не користуйтесь звичайним кремом для обличчя. Підберіть спеціальний крем для очей , який допоможе оптимальним чином зволожити шкіру, буде додатково заспокоювати шкіру повік, допоможе впоратися з набряком і темними колами під очей ами, розгладить зморшки.
8
Накладайте крем м'якими рухами по масажних лініях. Ведіть пальці у напрямку від зовнішнього куточка очей а до внутрішнього по нижньому століттю і від внутрішнього куточка очей а до зовнішнього - по верхньому. Можете вбити крем легкими рухами подушечок пальців.
9
Накладайте кілька разів на тиждень готові поживні маски або маски домашнього приготування. За необхідності використовуйте заспокійливі і розслаблюючі шкіру компреси.