Як зняти клей з нігтів. Як позбутися від клею після накладних нігтів.

Накладні нігті для багатьох дам стали невід'ємною частиною образу, але іноді виникають ситуації, коли від акрилу або гелю потрібно терміново позбутися, при це не пошкодивши власну нігтьову пластину. Зняти штучний шар досить просто, а от з клеєм, на який кріпиться типса, все значно складніше.
Вам знадобиться
  • - ватяні диски,
  • - засоби для зняття штучних нігтів,
  • - рідина для зняття лаку, в основу якої входить ацетон,
  • - гаряча вода ,
  • - пом'якшувальний крем для рук і нігтів,
  • - фольга і палички для манікюру.
Інструкція
1
Візьміть засіб для зняття штучних нігтів і по черзі покрапав (2-3 краплі) під кожен ніготь. При цьому спочатку рідина капается під один ніготь, він підводиться поступово паличкою для манікюру і знімається, після чого такі дії проводяться з кожним нігтиком по порядку.
2
Перейдіть до обробки клею, який залишився після зняття накладних нігтів . Пройдіться спеціальної поліруванням для натуральних нігтів в місцях, де клейового складу залишилося найбільше. При цьому дії слід робити дуже акуратно, щоб не пошкодити натуральну основу, ваш натуральний ніготь.
3
Закип'ятіть воду, налийте її в невелику ємність, куди можна буде опустити одночасно кисті обох рук, і дайте їй трохи охолонути. Залийте так же окріп в чашку і опустіть туди закриту пляшку з рідиною для зняття лаку на основі ацетону для того, щоб рідина могла добре прогрітися.
4
Опустіть кисті рук в трохи остуженную воду і потримайте близько 10 хвилин, після чого нанесіть розігріте засіб для зняття лаку на ватний диск і прикладіть до нігтя.
5
Обмотайте диск, прикладений до нігтика, фольгою і залиште на 15-20 хвилин. Проробіть цю процедуру по черзі з кожним пальцем. Приблизно в той час, коли ви замотаєте останній палець, настане час зняття даного компресу з первого.Сніміте ватний диск і фольгу з нігтя, протріть його звичайною рідиною для зняття лаку і занурте в мильну воду.
6
Після того, як вищевказані дії будуть пророблені з кожним з пальців, руки слід ретельно промити водою з застосуванням мила і обробити кисті рук і нігті спеціальним зволожуючим кремом.
7
Пам'ятайте про те, що як би акуратно ви не знімали гель або акрил з нігтів , нігтьова пластина все одно буде поранена, тому обов'язково потрібно вжити комплекс заходів по відновлення природних нігтів . Робіть спеціальні маски, користуйтеся захисними емалями.