Як зробити відеоролик.

Сучасні технології дозволяють будь-якому користувачеві комп'ютера змонтувати власний відеоролик або фільм. Це можна зробити, використовуючи як більш професійні програми - Pinnacle Studio і Adobe After Effects, так і стандартні, що додаються до Windows, наприклад, Windows Movie Maker. Саме на прикладі Windows Movie Maker ми розберемо створення простого відеоролика.
Інструкція
1
Відкрийте програму Windows Movie Maker. Вона є на вашому комп'ютері незалежно від версії Windows. Для цього скористайтеся кнопкою «Пуск», посилання «Усі програми».
2
Натисніть на кнопку «Імпорт мультимедіа» і вкажіть програмі ті файли, які ви плануєте використовувати як матеріал до відеоролика, це можуть бути відео- і аудіо-файли, а також статичні зображення - фотографії. Зазначені вами файли будуть скопійовані в робочу папку програми - "Імпортовані медіафайли».
3
У нижній частині програми ви побачите область монтажу, вона може відображатися в декількох режимах (кнопка-перемикач - в нижньому лівому куті вікна): в режимі «Розкадровка» і режимі «Шкала часу». Останній режим дає вам набагато більше інформації про матеріали монтажу: тривалість відео-та аудіо-фрагментів, текст накладених на кадри назв. Режим «Розкадровка» зручно застосовувати для перенесення файлів з папки "Імпортовані медіафайли» в область монтажу, а також для застосування ефектів і переходів.
4
Перенесіть необхідні файли в потрібному порядку в область монтажу. В режимі «Шкала часу», виділяючи кожен файл, налаштуйте тривалість його відображення в майбутньому відеоролику.
5
У випадаючому списку в верхній частині вікна виберіть пункт «Переходи». Відобразяться варіанти переходів, які можна використовувати між двома будь-якими фрагментами в області монтажу. Налаштуйте переходи в вашому відеоролику, перетягуючи їх в область монтажу.
6
Таким же чином налаштуйте «Ефекти» для кожного файлу окремо.
7
Вставте ваш відеоролик назву і титри, якщо це необхідно. Для цього пройдіть по посиланню в лівій частині екрана - «Назви і титри».
8
Збережіть відеоролик, вибравши один з пунктів в меню «Публікація в обраному місці». Ви можете зберегти відеоролик на вашому комп'ютері, на DVD, або ж відправити електронною поштою.