Як змити крейда.

На сьогоднішній день в якості обробки стелі і стін житлових і офісних приміщень все рідше і рідше застосовується побілка, найчастіше крейда замінюється більш сучасними засобами, такими, наприклад, як фарба. Однак при обробці стін і стель громадських майданчиків під'їздів, місць, де розташовуються сходи для загального користування або виробничих приміщень крейда все ще застосовується і навряд чи буде замінений на більш дорогі будівельні матеріали.
Інструкція
1
Підготуйте кімнату для робіт. Для цього Растеліть по всьому периметру підлоги поліетиленову плівку і покладіть на неї газети. Візьміть відро з теплою водою і валик на великій ручці або широку кисть.
2
промочити ретельно всі стіни і стеля, не пропускаючи ділянки. Для цього опускайте валик або кисть у воду і проводите ними по оброблюваних поверхонь. При цьому, виробляючи такі роботи, частіше міняйте воду у відрі. Крім валика і кисті можна так само використовувати спеціальний пульверизатор.
3
Візьміть скребок і почніть видаляти крейда, зіскрібаючи його в тих місцях, де він найбільш промочити. В процесі очищення не припиняйте роботи по намочування. Найкраще, коли одна людина завдає воду на стіни і стеля, а другий соскребает старий крейда.
4
Після того як верхній шар вапна знято, візьміть жорсткий шпатель і видаліть залишки крейди, де вони є.
5
Допомогти щітку, губку або будь-яку ганчірку великого розміру в теплій воді і протріть поверхню стелі або стін після зняття побілки. При цьому губку не слід викручувати, ганчірка повинна бути рясно просякнута водою. Частіше міняйте воду, вона повинна бути відносно чистою, щоб не бруднити поверхню.
Зверніть увагу
Причин для відмови від побілки як матеріал внутрішньої обробки приміщення може бути багато, однак найбільш важливою є те, що, доторкнувшись до таких стін, ви не тільки забрудниться самі, а й приведете в непридатність свій одяг, крім цього на поверхню, де використовується крейда, ви не зможете приклеїти шпалери без зняття попереднього шару або застосувати фарбу.
Корисна порада
У випадку, якщо при змиванні вапно потрапила на дерев'яну підлогу, необхідно приготувати розчин з води з додаванням кількох грамів соняшникової олії і протерти таким розчином місця забруднення.