Як лікувати захворювання печінки.

Печінка виконує провідну роль по очищенню і нейтралізації шкідливих речовин, що потрапляють в організм з їжею, при нормальній роботі даного органу всі токсини переробляються і в кишечник надходить чиста продукція, яка з тонкого кишечника надходить в усі органи і тканини. Якщо печінка перестає нормально функціонувати, виникає ряд проблем.
Вам знадобиться
  • - обстеження;
  • - призначене лікування;
  • - дієта;
  • - повторне обстеження;
  • - операція, при необхідності .
Інструкція
1
При недостатній роботі печінки відчувається гіркота в роті, тяжкість в правому підребер'ї, нудота, запори, загальна слабкість і нездужання через інтоксикації організму шкідливими речовинами. При найменшій підозрі на захворювання печінки слід негайно звернутися до лікаря гастроентеролога-гепатолога, пройти повний курс обстеження і отримати курсову терапію.
2
Вам призначать УЗД черевної порожнини, зондування, загальні аналізи. На підставі обстежень вам визначать курс лікування. Якщо печінка запалена і через це відбувається недостатнє утворення жовчі або сповільнюється її відтік, то будуть призначені антибіотики. Крім антибіотиків прімегяются гепатопротектори, жовчогінні фармацевтичні препарати і збори. Якщо в печінки знайдуть паразитів, що трапляється, не так вже й рідко, то вас госпіталізують і проведуть антипаразитарний лікування. Це цілий комплекс складних процедур, які неможливо виконати в амбулаторних умовах. Іноді антипаразитарний лікування доводиться проводити багаторазово.
3
Якщо в жовчному міхурі виявлять камені, то призначать хірургічне видалення, так як інших методів позбутися великої кількості щільних холестеринових відкладень ще не створено.
4
При будь патології в роботі печінки вам порекомендують вести здоровий спосіб життя, відмовитися від алкогольних напоїв, харчуватися дрібно і часто. В раціоні повинні бути фрукти, овочі, кисломолочні продукти, м'ясо нежирних сортів. Всю їжу слід вживати у відвареному вигляді. Буде потрібно виключити з раціону жирні страви, смажені, напівфабрикати, ковбаси, консерванти, все гостре й солоне.
5
Найчастіше захворювання печінки носять хронічний характер, тому дієту, підтримуючу терапію доведеться дотримуватися все життя. Регулярно проходите, повторні обстеження і дотримуйте всі рекомендації лікаря.