Як прибрати обвислі шкіру на руках. Як позбутися від обвислій шкіри на руках.

Всім хочеться подовше залишатися молодими і красивими. Існує безліч методик для підтримки тіла в формі і програм з корекції ваги. Найчастіше з обвислими шкірою рук стикаються люди, які різко і сильно схудли за короткий термін, їх шкіра просто «не встигла» пристосуватися до нових пропорцій. Друга причина - вік. Звичайно, обвисла шкіра рук - проблема не з приємних, тим більше, що спосіб її вирішення, як правило, тільки один - пластична хірургія.
Інструкція
1
Від легкого провисання шкіри (в'ялості) можна постаратися позбутися за допомогою фізичних вправ. Віджимання, робота з гантелями або іншими спеціальними пристосуваннями можуть відновити тонус м'язів і частково підтягнути шкіру . Проводити тренування слід регулярно, поступово збільшуючи навантаження. Молода шкіра більш еластична і легше відновлює тонус. З віком в'ялість і провисання шкіри рук практично незворотні. Позбутися від них звичайними безопераційним методами неможливо.
2
В комплексі з фізичними вправами додатково потрібні спеціальні засоби для тіла, що роблять шкіру більш пружною і щільною. Рекомендовані розтирання, ванни з маслами, що допомагають шкірі позбутися бугристости і стати більш еластичною. Контрастний душ і обливання теж зміцнюють шкіру . Масаж покращує кровообіг і може певною мірою допомогти шкірі придбати тонус. Але розраховувати на швидкий і ідеальний результат не варто.
3
У важких випадках зверніться до пластичного хірурга для проведення брахіопластікі. Це - операційний метод корекції. Під час операції видаляються (або попросту відрізаються) надлишки обвислій шкіри. В основному, операція призначається тоді, коли на майбутній період не заплановано подальше зниження ваги. Надріз робиться від пахвовій западини і до ліктьового згину з внутрішньої сторони поверхні руки. Далі иссекаются всі надлишки жиру і шкіри. Після такої операції залишаються сліди, хоча з часом шрами і стають блідіше. Післяопераційний період відновлення порівняно невеликий. Шви знімаються через два тижні, компресійний білизна носять один місяць, через півтора-два місяці вже дозволені фізичні навантаження і заняття спортом. У брахіопластікі існує ряд протипоказань: онкологічні захворювання, цукровий діабет, ожиріння, серцево-судинні захворювання, хвороби дихальних шляхів і зайва пітливість.