Як нарізати фільм.

Як бути, якщо вам необхідно розрізати відео-файл надвоє? Або, можливо, на велику кількість коротких відеофрагментів? Використовуйте просту програму "Windows Movie Maker", що входить в перелік стандартних програм операційної системи Windows.

Інструкція
1

Запустите програму "Windows Movie Maker" - її можна знайти через кнопку "Пуск", посилання "Усі програми".

2

Далі, через кнопку" Імпорт мультимедіа "відкрийте відеоролик, які ви збираєтеся нарізати. Цей файл буде скопійований в робочу папку програми - "Імпортовані медіафайли".

3

Якщо ви хочете отримати з відеоролика багато коротких кліпів, клацніть на завантаженому відео-файлі правою кнопкою миші. Потім виберіть з меню команду "Створити кліпи".

4

Виділіть потрібний файл в папці "Імпортовані медіафайли", якщо вам необхідно розрізати відео-файл на дві частини. Файл з'явиться у вікні перегляду. Натисніть кнопку "Play" і дочекайтеся того моменту, на якому ви хочете розрізати фільм. Натисніть кнопку "Розділити". Утворюються два відео-файлу.

5

Для того щоб зберегти результат нарізки, перемістіть один з фрагментів в область монтажу і збережіть відеофрагмент через меню "Публікація в обраному місці". Таким же чином, при необхідності, збережіть другий фрагмент.