Як відтворити текст.

Сучасні комп'ютерні технологи надають практично безмежні можливості. Музика, відео, зв'язок з усім світом в режимі реального часу, всі товари планети, не відходячи від монітора. Крім звичних функцій, комп'ютер здатний виконувати такі, які не потрібні в повсякденному житті, і про їх існування мало хто знає користувачі. Наприклад, відтворення тексту .
Інструкція
1
Стандартна програма, вбудована в Windows, може вимовляти надрукований в неї текст. Це може знадобитися, якщо ви вивчаєте англійську і не знаєте, як вимовляти слово. Або якщо хочете записати повідомлення на автовідповідач голосом комп'ютера.
2
Стандартна програма перетворення тексту в мову, розташовується за наступною адресою. Для Windows XP: «Пуск» - «Налаштування» - «Панель управління» - «Мова» .Для Windows 7: «Пуск» - «Панель управління» - «Спеціальні можливості» - «Розпізнавання мови», в панелі зліва «Перетворення тексту в мову ». Ця невелика програма дозволяє озвучувати окремі слова і пропозиції. Залежно від версії операційної системи може матися або один голос, або декілька на вибір. Введіть текст в рядок «Використовувати наступний текст для проби голосу» і натисніть «Проба голосу». Недоліком є те, що програма працює тільки з англійською мовою.
3
Наступний спосіб дозволяє відтворювати текст на більшості мов світу. Переконайтеся, що ви підключені до мережі інтернет. Відкрийте браузер і перейдіть на сторінку google.ru. У верхній панелі, серед вкладок, знайдіть «Ще» і клікніть її. У розгорнулося списку, виберіть «Перекладач». Наберіть або вставте текст у вікно для введення тексту . Після цього, в нижній правій частині вікна введення натисніть «Прослухати». Написаний текст можна прослухати російською мовою, а так само на мові, на який був налаштований переклад.
4
Крім цього, можна скористатися спеціальними програмами для перетворення тексту в мову. Серед безлічі відомих можна виділити наступні: Sakrament TalkerPro, Говорилка, Govorun, Better Text to Wawe, Verbose Text to Speech Software, Textic Talklets. Щоб почати користуватися будь-якої з цих програм, її необхідно завантажити на свій комп'ютер і встановити.
З моменту появи перших комп'ютерів їх творці думали над питанням, як навчити "розумну машину" говорити. Голосові програми з'явилися ще за часів комп'ютерів класу Sinclatr. Вони сприймали тільки латиницю, а російські слова вимовляли з помітним польським акцентом. Сучасний комп'ютер за допомогою спеціальної програми може відтворити текст , написаний практично будь-яким шрифтом і на будь-якій мові.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з текстовим редактором і виходом в інтернет;
  • - програма для відтворення тексту Digalo, Agent Reader, 2nd Speech Center і т.д
  • - звукова карта;
  • - відтворювальна система.
Інструкція
1
В деяких версіях Windows є вбудована програма для відтворення англійського текст а. Знайти її можна через меню "Пуск". Подальші дії залежать від версії Windows. Якщо у вас стоїть ХР, знайдіть опцію "Налаштування", а в ній - "Панель управління". У відповідній вкладці ви й знайдете потрібну вам функцію "Мова".
2
В Windows 7 шлях буде трохи іншим, хоча й схожим. Теж натисніть кнопку "Пуск", після чого відразу зайдіть в "Панель управління". Далі шукайте "Спеціальні можливості", а потім - "Розпізнавання мови". Розгляньте панель і знайдіть на ній функцію "Перетворення текст а в мову". Це саме те, що вам потрібно.
3
Випробуйте голос. Для цього у вбудованій програмі є спеціальне віконечко, в яке і потрібно вписати невеликої текст . Віконце ви знайдете відразу за пропозицією "Використовувати наступний текст для проби голосу". Натисніть на "Пробу голоси" і послухайте, що вийшло. В деяких версіях Windows є можливість вибирати голос, найбільш приємний вашому слуху.
4
Вбудована програма може читати російську текст , але написаний транслитом. Це досить незручно. Крім того, можливість відтворювати голосом текст передбачена не у всіх версіях операційної системи. Тому виберіть що-небудь інше, благо програм зараз багато, і деякі можуть навіть перетворювати великий текст в аудіокнигу. Виберіть програму з підходящими системними вимогами. Врахуйте і те, якою мовою може бути написаний текст . Це зазвичай вказується в описі програмного забезпечення.
5
Скачайте програму і встановіть її на комп'ютер. Як правило, такі програми запускаються за стандартною схемою і займають не дуже багато місця. Інтерфейси у них, зрозуміло, різні, але принцип роботи приблизно однаковий. Текст потрібно вставити в спеціальне віконце. Іноді його досить просто скопіювати в буфер і натиснути на відтворення.
6
Відтворити текст голосом можна і через браузер, яким ви користуєтеся для роботи в Інтернеті. Вийдіть в пошуковик Google. Перевірте адресу у верхньому рядку - там повинно стояти google.ru. Над рядком пошуку ви побачите різні посилання - "Картинки", "Відео" і т.п. Вам потрібна та, на якій написано "Ще". Встаньте на нее.Перед вами з'явиться список можливостей, які надає цей пошуковий сервіс. Серед них є й "Перекладач". Відкрийте його. Перед вами з'являться 2 великих вікна і віконце поменше, в якому потрібно виставити мову з запропонованого списку. У ліве велике вікно введіть текст . У нижній частині цього вікна ви побачите іконку з граммофончком, яка якраз і означає відтворення текст а.