Як встановити додаткову оперативну пам'ять.

Для збільшення коефіцієнта продуктивності вашого комп'ютера час від часу його «начинку» необхідно оновлювати. Одним з таких пристроїв, які потребують оновлення, є оперативна пам'ять . На сьогоднішній день вибір апаратного забезпечення просто величезний, тому ви можете легко вибрати планку оперативної пам'яті, найбільш підходящу вашому комп'ютеру.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук;
  • - планки оперативної пам'яті;
  • - програмне забезпечення Everest Ultimate Edition.
Інструкція
1
Відразу хочеться звернути вашу увагу на те, що заміна або додавання оперативної пам'яті несе якусь небезпеку - робота з електротехнічними пристроями. Тому будь-яку операцію з інтегрування пристроїв в корпус системного блоку комп'ютера або ноутбука слід починати з повного знеструмлення.
2
Перед вибором оперативної пам'яті в магазині або на радіоринку необхідно дізнатися тип і її характеристики. У випадку з ноутбуком достатньо скористатися тестирующей програмою, яка видасть всі характеристики даного пристрою. Ноутбуки влаштовані таким чином, що технічні показники нової планки пам'яті не повинні сильно розходитися з тими ж параметрами нової планки.
3
При заміні планок пам'яті для стаціонарного комп'ютера варто спиратися на технічні характеристики системної плати. Кожне покоління материнських плат підтримує всі види пам'яті, створені до виходу в світ самої системної плати. Для визначення характеристик материнської плати і оперативної пам'яті скористайтеся програмою Everest Ultimate Edition.
4
Встановіть утиліту і запустіть її, двічі натиснувши лівою кнопкою миші на ярлику програми. У вікні, перейдіть до розділу «Меню» і виберіть пункт «Системна плата». У списку пристроїв виберіть пункт «Оперативна пам'ять ». У правій частині вікна відобразяться дані про встановлену пам'яті. Роздрукуйте ці дані або перепишіть на чистий аркуш паперу частоту роботи системної шини (пам'яті) і назва виробника.
5
У комп'ютерному магазині вам зможуть підібрати потрібну модель. Більшість системних плат підтримує функцію двоканальної пам'яті, тому найкращим варіантом буде придбання двох планок меншого обсягу, ніж однієї планки більшого об'єму.
6
Перед монтуванням планок оперативної пам'яті необхідно знеструмити комп'ютер або ноутбук. Бажано витягнути вилку дроти від системного блоку з розетки або знеструмити тільки пілот. Якщо на блоці живлення є перемикач, скористайтеся ним - він також дозволяє припинити подачу струму.
7
Відкрийте бічну кришку системного блоку. Якщо необхідно, викрутити викруткою «+» кріпильні гвинти. Вийміть планку пам'яті, яка вже стоїть і встановіть нову. Закрийте кришку системного блоку, підключіть харчування і натисніть кнопку Power на системному блоці, щоб включити комп'ютер.
8
Для ноутбука схема дій трохи інша. Вам слід знеструмити його, не забудьте про батарею. Переверніть ноутбук і витягніть батарею живлення (акумулятор).
9
Викриття кріпильні гвинти і зніміть нижню кришку. Обережно натисніть тонким предметом на планку-тримач оперативної пам'яті, висуньте її трохи в сторону (планка пам'яті повинна автоматично піднятися під дією пружини). Замініть колишню оперативну пам'ять новою планкою.
10
Накрийте ноутбук нижньою кришкою і прикрутіть кріпильні гвинти. Вставте батарею, підключіть харчування і включіть ноутбук, щоб перевірити працездатність встановленої пам'яті.
11
Після завантаження операційної системи викличте аплет «Властивості системи»: натисніть правою кнопкою на значку «Мого комп'ютера» і виберіть пункт «Властивості». У нижній частині вікна перегляньте інформацію про встановлений обладнанні. Порівняйте обсяг оперативної пам'яті, зазначений в цьому вікні і реальне значення об'єму, яке ви встановлювали. Якщо все сходиться, отже, установка пройшла без проблем і все було зроблено правильно.
Зверніть увагу
Як встановити оперативну пам'ять в комп'ютер. Дата: 19.03.2012 | Рубрика: комп'ютер збірка і настройка. Операційна система завантажує всі необхідні собі файли в ОЗУ, щоб швидше до них звертатися, так як з жорсткого диска це буде відбуватися довго. Звідси ще один висновок - оперативна пам'ять потрібна як проміжна і швидка дорога до процесора.
Корисна порада
У минулій статті я трошки писав про те, що таке оперативна пам'ять комп'ютера, тепер давайте детальніше розберемо, як встановити планку оперативної пам'яті безпосередньо на материнську плату вашого системного блоку. у мене 512аператіви відео карта 128 якщо я поставлю відео карту на 256 і ще поставлю оперативну пам'ять на 512 тоесть у мене буде 1г оператіви і 256 то материнська плата незгоріт буде лудьше роботи без лагів гри.
Оперативна пам'ять суттєво впливає на продуктивність комп'ютера, і іноді виникає необхідність встановити додатковий модуль пам'яті або замінити переставший працювати. З цим можна цілком впоратися самостійно і не звертатися до фахівців.
Інструкція
1
Для того щоб встановити в комп'ютер, або ноутбук оперативну пам'ять, слід перш за все підібрати пам'ять, відповідну параметрам вашої материнської плати, якщо у вас системний блок, або технічним характеристикам моделі, якщо у вас ноутбук. Після того, як ви купили потрібну вам планку оперативної пам'яті, можна приступати до установки.
2
Для установки в ноутбук послідовність дій буде наступною: 1. Вимкніть ноутбук, закривши кришку, переверніть його дном догори і покладіть на стол.2. Уважно огляньте корпус ноутбука і знайдіть місця, де, викрутивши кілька гвинтів, можна дістатися до нутрощів ноутбука. У різних моделей розмір таких «віконець», закритих кришками, може відрізнятися, тому шляхом проб знайдіть потрібне вам віконце, відкривши яке, ви побачите таку ж планку пам'яті, як і та, яку ви купілі.3. Акуратно вийміть стару планку, якщо ви робите заміну, або просто додайте нову до вже існуючої, якщо ви додаєте пам'ять. Не залишайте старий, непрацюючий модуль пам'яті на своєму місці, якщо поруч є вільною слот, в який ви вставили нову планку пам'яті - комп'ютер не увімкнеться! 4. Закрийте кришку відсіку оперативної пам'яті, не забувши вкрутити провини на место.5. Все готово, можна користуватися.
3
Для установки пам'яті в системний блок, слід діяти так: 1. Від'єднайте всі дроти (клавіатура, миша, монітор, локальна мережа, колонки, шнур електроживлення і т.п.), і зніміть ліву бічну кришку системного блоку. Для того щоб зняти кришку, вам буде потрібно відкрутити кілька гвинтів, або послабити защелкі.2. Відкривши ліву бічну кришку, ви отримаєте доступ до вмісту вашого комп'ютера. На материнській платі знайдіть модулі оперативної пам'яті, відповідні наявним у вас, і додайте нову планку пам'яті, або замініть стару на нову. Як правило, на материнській платі є кілька слотів, куди можна вставляти пам'ять, проте, якщо один із старих модулів вийшов з ладу, ні в якому разі не залишайте його на платі - комп'ютер працювати не буде! 3.Соберіте все в зворотній послідовності, і запустіть комп'ютер.