Як встановити розмір шрифту.

У додатку Microsoft Office можна встановити єдиний розмір шрифту для всього документа. Для цього існує функція виділення всього тексту сполучення клавіш або кнопки швидкого зміни розмір а шрифту.
Інструкція
1
За умовчанням в Office 2007 встановлений шрифт Calibri, розмір 12. Щоб змінити розмір шрифту і встановити необхідний вам, в Office 2007 потрібно скористатися полем «Шрифт», розташованому зліва на вкладці «Головна».
2
латиницею в поле вказано поточний розмір шрифту. Наприклад, Book Antiqua, поруч знаходиться стрілочка. Натисніть на неї. Відкриється список шрифтів, встановлених на комп'ютері. Шрифтів встановлено досить багато. При необхідності можна встановити додаткові шрифти.
3
Щоб встановити шрифт для певної частини тексту, виділіть її, затиснувши ліву кнопку миші і ведучи покажчик вниз. Натисніть на стрілочку в полі зі шрифтом і виберіть потрібний шрифт. При цьому вид букв повинен змінитися. Якщо цього не відбувається, значить, ви вибрали невідповідний шрифт, який не працює з російськими літерами. Шрифт, який поширений у всіх офіційних документах - Times New Roman.
4
Щоб встановити розмір шрифту для всього тексту, потрібно його виділити. Для цього натисніть клавіші Ctrl + А. Або на вкладці «Головна», в крайньому правому полі «Редагування», натисніть на кнопку «Виділити» і виберіть пункт «Виділити все». Текст виділиться синім кольором.
5
Тепер встановіть розмір шрифту в полі, поруч з встановленим шрифтом. За замовчуванням вказані розмір и від 8 до 72. Ви можете вибрати потрібний розмір лівою клавішею миші, або поставити курсор в поле і встановити власний, впечатав його цифрами.
6
Також ви можете швидко змінити розмір шрифту, натиснувши або на кнопку у вигляді маленької літери «А», поряд з полем розмір а шрифту. У цьому випадку ви зменшите шрифт виділеного тексту на 2 кегля. Або натиснувши на кнопку у вигляді великої літери «А», щоб збільшити розмір шрифту на 2 кегля.Обично поширений 12 або 14 розмір шрифту. Якщо у вашому тексті є заголовок, він набирається 16 розмір ом шрифту.