Як проходити реєстрацію на літак. Як зробити йо-йо в домашніх умовах.

При реєстрації на рейс вам необхідно пред'явити документи, що засвідчують особу, і квиток на літак . На цьому ж етапі відбувається здача речей в багаж. Пасажир зобов'язаний у термін пройти реєстрацію на рейс, інакше літак відлетить без нього. Зате після реєстрації ви можете не хвилюватися: навіть при запізненні на посадку вас ще довго будуть розшукувати по гучному зв'язку в аеропорту.
Вам знадобиться
  • - паспорт,
  • - авіаквиток.
Інструкція
1
В різних аеропортах встановлені власні тимчасові рамки реєстрації на рейс. Приблизно пасажирам рекомендується бути в аеропорту за 1 годину 30 хвилин до вильоту внутрішнього рейсу і за 2 години до міжнародного польоту. При покупці квитків уточніть конкретний час. Реєстрація завершується за 40 хвилин до зльоту борта. Якщо пасажир не зареєструвався на рейс до цього часу, то він, швидше за все, не відлетить, і авіакомпанія має право розпорядитися його місцем на свій розсуд. В тому випадку, коли ви прибули до аеропорту перед самим закінченням реєстрації, поспішіть до спеціальних стійок для спізнюються пасажирів.
2
При собі ви повинні мати паспорт або інший документ, за яким був придбаний квиток, і сам квиток. Останнім часом все частіше його замінює маршрут-квитанція, отримана після покупки квитка через інтернет. На дітей необхідно мати свідоцтво про народження.
3
Після прибуття в аеропорт шукайте електронне табло з розкладом рейсів. На ньому вказано, чи почалася реєстрація, і у яких стійок вона проходить. Слідуючи вказівниками, пройдіть до потрібних стійок. Пасажири першого і бізнес класу обслуговуються позачергово або за спеціальними стійками.
4
За стійкою реєстрації працівники наземних служб аеропорту перевіряють ваші документи і квиток. Замість останнього видається посадковий талон, який служитиме пропуском на борт літак а. У ньому вказані ваше місце в салоні і номер виходу для посадки в літак . Якщо ви подорожуєте сім'єю або компанією, під час реєстрації подавайте всі документи відразу, щоб отримати місця поруч один з одним. Є ще одна маленька хитрість! Приїжджайте в аеропорт заздалегідь: на початку реєстрації є можливість попросити бажане місце в салоні, наприклад, спереду або біля віконця.
5
При реєстрації вам належить скласти ваш багаж, окрім ручної поклажі, тому підготуйте сумки та валізи. При бажанні заздалегідь упакуйте їх в плівку на спеціальних автоматах в аеропорту. Ваш тариф перевезення передбачає певну вагу багажу. Зазвичай це 20 кілограмів на одного пасажира. Якщо ваш багаж виявиться важче, вас попросять оплатити порався. На ваші речі прикріплять ідентифікаційний талон. Другу частину передадуть вам, прикріпивши до посадкового талону або паспорту. Чи не втратьте талон на багаж: по ньому ви зможете забрати свої речі в аеропорту прибуття. На ручну поклажу можна попросити наклеїти спеціальну бирку.
6
Все більш поширеними стають альтернативні способи реєстрації на рейс, наприклад, через інтернет або термінали в аеропорту. Це оформлення має свої плюси. Ви можете самостійно вибрати місце в салоні і формально уникнути черги до стійки реєстрації. Але поки ще погано відпрацьований механізм здачі багажу при самостійній реєстрації. За кордоном для цього передбачені спеціальні стійки з назвою «Baggage drop off». В російських аеропортах вони поки ще рідкість. Частіше багаж пропонують здавати в порядку тієї ж черги на звичайну реєстрацію, рідше - у стійок першого і бізнес класу. Уточніть у своїй авіакомпанії, чи надають вони можливість самостійної реєстрації і як поступати з багажем. І потім прийміть рішення про зручну вам формі реєстрації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o9bkm-pyZZU
Зверніть увагу
Жінки, що знаходяться на останньому місяці вагітності, повинні мати довідку від лікаря про те, що політ їй не протипоказаний. Висновок спеціаліста необхідно отримати не раніше, ніж за тиждень до польоту.