Як зберегти інформацію з комп'ютера.

При перевстановлення операційної системи багато хто боїться втратити важливі для них файли. Щоб уникнути випадкового видалення потрібної інформації, рекомендується попередньо зберігати її на окремі носії.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - додатковий комп'ютер.
Інструкція
1
Якщо у вас є можливість підключити вінчестер до іншого комп'ютера, то здійсните цей процес. Вимкніть ваш комп'ютер, розберіть системний блок і витягніть жорсткий диск, відключивши від нього два шлейфа.
2
Підключіть даний вінчестер до другого комп'ютера. Переконайтеся в тому, що даний ПК буде завантажувати операційну систему з іншого носія. Увімкніть другий комп'ютер. Після завершення завантаження операційної системи скопіюйте всю необхідну інформацію з вашого жорсткого диска на інший вінчестер, флешку або USB-HDD.
3
Встановіть жорсткий диск назад в системний блок. Увімкніть комп'ютер і встановіть нову операційну систему.
4
Якщо у вас немає можливості підключити вінчестер до іншого комп'ютера, то створіть додатковий розділ, на який ви зможете скопіювати необхідні файли або встановити нову операційну систему.
5
Скачайте і встановіть програму Partition Manager. Перезавантажте комп'ютер для завершення установки програми. Запустіть Partition Manager. Знайдіть на головній панелі меню «Майстра» і відкрийте його.
6
Виберіть пункт «Створити розділ». Обов'язково встановіть галочку напроти пункту «Режим для досвідчених користувачів». Натисніть кнопку «Далі». Виберіть жорсткий диск або його розділ, з вільного простору якого буде створено новий том. Натисніть кнопку «Далі».
7
Задайте розмір майбутнього локального диска. Врахуйте, що для установки ОС Windows 7 рекомендують створювати розділ, розмір якого перевищує 30 Гбайт, а для Windows XP буде достатньо і 20 Гбайт.
8
Встановіть галочку напроти пункту «Створити як логічний розділ». Натисніть кнопку «Далі». Виберіть тип файлової системи, в яку буде відформатований новий том. Натисніть кнопки «Далі» і «Готово».
9
Для запуску процесу створення нового томи натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни». Після створення нового розділу встановіть на нього ОС або скопіюйте необхідні файли.