Як визначити хутро шуби.

Про красиву шубці мріє майже кожна жінка. Але для того щоб здійснити свою давню мрію і не залишитися розчарованою, необхідно підійти до вибору шуби з розумною грунтовністю.
Інструкція
1
Не купуйте шубу на стихійних ринках або по оголошенню. Вибирайте хутряний салон або торговий центр недалеко про будинки, щоб у тому випадку, якщо ви все-таки купили товар неналежної якості, вам не довелося витрачати багато часу на обмін або повернення шуби .
2
Подумайте, з якого хутра ви хотіли б придбати шубу (довгошерсте, короткошерстий, хутро домашніх тварин, хутро водних тварин). Розрахуйте середню ціну на шубу у вашому районі, звернувшись в магазини. Обов'язково почитайте відгуки покупців. Крім того, деякі торговельні мережі, які реалізують шуби , можуть мати й офіційні сторінки в Інтернеті з вказівкою цін і відгуками про якість хутряних виробів.
3
Визначте якість хутра. Зверніть увагу: хутро має бути «зимовим» (тобто щільним і з густим підшерстям). Подивіться на те, яка міздря (зворотна сторона шкурки). У шуби , виробленою недавно, міздря зазвичай білого кольору.
4
Дізнайтеся у продавця або звіртеся з етикеткою на шубі (або на її підкладці), на якому хутряному аукціоні був придбаний виробниками це хутро. Якщо ви купуєте дуже дорогу шубу, то хутра повинні були бути придбані на канадських хутрових аукціонах. Якщо ж ви купуєте шубу в середньому ціновому діапазоні, поцікавтеся у продавця, в яких умовах жили тварини, з шкурок яких вичинені це хутряний виріб. Хутро тварин, які мешкали в природних умовах, більш зносостійкий.
5
Проведіть трохи змоченим хусточкою по її поверхні. Якщо хутро перефарбований або пофарбований неякісно, то на хусточці залишаться сліди фарби. Перевіряйте таким чином хутро і в тому випадку, якщо ви купуєте шубу з нефарбованого (по запевненнях продавця і відповідно до представленими їм сертифікатами) хутра. Погладьте хутро або злегка дерните шубу за ворс. Якщо у вашій руці залишилися ворсинки або підшерсток, то це означає, що хутро неякісний. Зімніть хутро в кулаці. Якщо хутро якісний, то він повинен не злипатися, а відразу ж повертатися в початковий стан.
Розкішна шуба з натурального хутра . Часом тільки вона може врятувати нас від холоду в суворі російські морози. Впровадження інноваційних технологій хімічної промисловості наповнили ринок різними видами штучного хутра , які досить правдоподібно повторюють зовнішній вигляд натурального, але не можуть зрівнятися з ним за якістю і, звичайно, ціною. Хоча, іноді штучне хутро дуже схожий на натуральний і його важко відрізнити, існує кілька ефективних способів визначення автентичності хутра .
Інструкція
1
Вирвіть кілька волосин з підстьобування і підпаліть. Натуральне хутро буде горіти і після випалу розсиплеться, а штучний розплавиться, а після стане твердим. Зверніть увагу на запах - натуральне хутро під час горіння має запах паленого волосся, в той час як штучний - пахне плавленим пластиком. Однак таку перевірку ви зможете провести тільки після покупки шуби, так як навряд чи продавець дозволить вирвати навіть кілька волосин із шуби.
2
А ось такий тест ви можете провести і в магазині. Акуратно розсуньте шерстинки дощенту, якщо побачите нитки від тканини (на зразок трикотажного плетіння), на якій вони кріпляться - тоді хутро, природно, штучний. Хоча проблема в тому, що хімічна промисловість досягла такого рівня, що часом неможливо точно визначити походження хутра .
3
Погладьте шубу рукою. Натуральне хутро більш м'який на дотик. Він також володіє яскравим кольором, блищить на світлі, у нього густий ворс. Стисніть або скрутіть шубку. Якщо хутро швидко прийме первісну форму, то він натуральний. «Зважте» шубу на вазі. Виріб з натурального хутра досить легке, тоді як штучне хутро важкий.
4
І, нарешті, надійний і перевірений спосіб - уважне і ретельне вивчення товарної етикетки, на ній повинен бути прописаний хутро, з якого виготовлена шуба і виробник вироби. Всі написи мають бути чітко надруковані. Утримайтеся від покупки, якщо етикетка відсутня, або її справжність викликає сумнів.
5
Існує й інша проблема. Недобросовісні продавці можуть продати вам і шубу з натурального хутра . Але замість, скажімо, вироби з дорогого хутра , вам "підсунуть" шубу з більш дешевого. Наприклад, дуже схожий на хутро шиншили хутро шиншиллового кролика, фарбований бобер - на нутрію. Тому не варто купувати дорогу шубу на ринку, а краще вибрати її у фірмовому хутряному магазині або салоні, працюючим не перший рік, тому що саме там вам дадуть гарантійний талон, за яким протягом одного календарного року на шубу надається гарантія. Під час цього періоду ви зможете безперешкодно обміняти куплений товар або повернути гроші.