Як намалювати дерево родини.

Якщо ви цікавитеся, ким були ваші предки, або вам захотілося не тільки зібрати відомості про ваше походження, але і знайти родичів, про яких ви дізналися зовсім недавно, то вам в будь-якому випадку доведеться спочатку зібрати всю необхідну інформацію.
Інструкція
1
Поговоріть із своїми батьками, бабусями і дідусями і дізнайтеся, по можливості, як звали ваших прямих предків. Дізнайтеся у старших родичів, як звали їх братів, сестер, племінників і т.д. Обов'язково поцікавтеся, чим вони займалися і де жили. Якщо у вас в родині збереглися старі альбоми з фотографіями, не шкодуйте часу, розпитайте у своїх рідних, хто на них зображений хто кому і ким доводиться.
2
Зверніться до довідників або знайдіть в інтернеті інформацію про свого родового прізвища (наприклад, на сайтах http://luck.ru і www.familii.ru). Якщо такої інформації немає, спробуйте дізнатися походження вашого прізвища самостійно. Для цього вивчите всю необхідну інформацію в етимологічних і ономастических словниках і довідниках. Обов'язково враховуйте при дослідженні все діалектні особливості тієї місцевості, в якій народилися ваші дідусі-бабусі, їхні батьки та глибші предки, так як при фіксуванні прізвища в офіційних документах могли виникнути певні помилки. Якщо вам важко з проведенням подібного дослідження, зверніться до фахівців вузу відповідного регіону або на сайти, такі, як www.analizfamilii.ru.
3
Для того щоб розширити список можливих родичів, пошукайте їх в соціальних мережах інтернету або на сайтах, які зможуть надати вам ці послуги (наприклад, www.genway.ru або www.vgd.ru).
4
Не забувайте записувати й аналізувати всі отримані вами відомості. Враховуйте і певні помилки і різночитання, які можуть допустити не тільки ваші родичі, а й фахівці. Виберіть кілька фотографій для того щоб майбутнє сімейне древо було більш наочним, або зробіть їх копії.
5
Візьміть великий аркуш паперу (краще ватманський), фломастери, клей, ножиці і кольоровий папір. Намалюйте дерево спочатку олівцем, щоб можна було по ходу роботи вносити виправлення. Дерево малюйте по висхідній (від старших членів родини до молодших) або низхідній лінії (від молодших - наприклад, починаючи з себе - до старших).
6
Виріжте з кольорового паперу листочки по числу членів вашої родини. Вони можуть бути тільки зеленого кольору, а можуть, позначаючи чоловічу і жіночу лінію у вашій родині, бути, відповідно, блакитного або рожевого кольору. З'єднайте лініями різних кольорів найближчих родичів і далеких. Приклейте значки, що позначають рід діяльності кожного з предків (наприклад, молот біля коваля, мішок - біля купця, кінь біля дворянина і т.п.). Візьміть наявні у вас фотографії та приклейте їх на потрібних місцях. Після цього запишіть на листочках імена та прізвища членів вашої родини. Якщо у вас є фамільний герб, який ви склали його самостійно або за допомогою фахівців), намалюйте його над вершиною дерева (або наклейте картинку з його зображенням).