Як грати рок на гітарі.

Гітара - один з найпопулярніших інструментів, а гітарист - майже найяскравіша постать в рок-колективі. Але успіх в виконавстві не приходить сам, музикант повинен вкласти багато сил і придбати багато знань, щоб грати красиво.

Вам знадобиться

Налагоджена гітара.

Інструкція
1

Рок-виконавство на гітарі складається з двох основних елементів: акомпанемент та імпровізація. Почніть навчання з імпровізації.

Перед початком самої імпровізації зіграйте пентатонику в ля-мінорі (Am) по нотах або по табулатурі: шоста струна п'ятий лад, восьмий лад; п'ята струна п'ятий лад, сьомий лад; четверта струна п'ятий лад, сьомий лад, а третина струна п'ятий лад, сьомий лад, друга струна п'ятий лад, восьмий лад, перша струна п'ятий лад. Потім з першої на шосту струну в зворотному порядку.

2

Коли гра гами буде досить рівною і вільною, почніть саму імпровізацію. Грайте вроздріб ноти гами, щоб виходила мелодія. Контролюйте свої руки, а не дозволяйте рукам контролювати вас.

3

Навчіться грати гами та імпровізації в інших тональностях.

4

Перейдіть до акомпанементу. Для цього запишіть у вигляді нот або табулатури акорди для гітари. Можете скористатися записами підручників. Грайте ці акорди довго і наполегливо, щоб вони звучали в одному темпі, в одній динаміці, в одному мазку. Стежте, щоб усі звуки, які ви хочете отримати, прозвучали.

5

Приступайте до вивчення пісень. Вивчіть якомога більше чужих, складайте свої.

Корисні поради

Не намагайтеся грати відразу в швидкому темпі. Краще почніть повільно і приготуйтеся витратити немало часу, щоб розвинулася моторна пам'ять.