Як лікувати тварин від бліх.

Блохи з'являються у тварин, які ходять гуляти на вулицю і контактують з родичами. Якщо ви виявили у свого пухнастиків "додаток", яке хаотично бігає вздовж усього тіла, не лякайтеся, а негайно приступайте до лікування. Блохи не передаються людині, так що можете не побоюватися за свої волосяні покриви. Вивести комах можна кількома способами.
Інструкція
1
Купуйте краплі від бліх в будь-якому ветеринарному магазині. Будьте уважні, дозування розрахована за міліграмам, відповідно дивіться, на скільки кілограм живої ваги розрахована "піпетка". Якщо ви завдасте велику дозу на шкіру тварини, то великий ризик отруєння. З лікувальною метою нанесіть засіб на загривок, а через два тижні обробку повторіть. Для профілактики використовуйте препарат не частіше 1 разу на 2 місяці.
2
Нашийник від бліх допоможе кішкам. Котам надягати його небажано, тому що вони іноді конфліктують між собою і в бійці можуть заподіяти шкоду, зачепившись саме за нашийник. Не забувайте, що його необхідно періодично міняти, адже захисну дію зберігається від 1 до 3 місяців. Нашийник не тільки захистить від нежданих "гостей", але і допоможе усунути вже наявних бліх.
3
Якщо ваша тварина цілком прихильно ставиться до водних процедур, то оптимальний варіант - миття з використанням шампуню проти бліх. Ви не тільки усуньте комах, але і очистіть хутро тварини від забруднень, в тому числі і від яєць бліх. Ретельно обполосніть домашнього улюбленця, інакше він може отруїтися, коли почне вилизувати шерстку.
4
Після усунення комах витравити паразитів у тварини. Зазвичай якщо є блохи, є і глисти. У кожному разі профілактика теж не зашкодить. Купуйте суспензію і влийте її в рот пухнастому. Вона солодка, так що особливого опору послідувати не повинно. Гірше справи йдуть з прийомом таблеток, але їх рекомендується давати тільки собакам, кішки є їх явно не будуть навіть в основний їжі.
Корисна порада
Профілактичну обробку проти бліх та глистів проводите не рідше одного разу на 2-3 місяці. Блохи завдають клопоту тварині, а ось глисти можуть оселитися і в вашому організмі. Дбайте про здоров'я вашого улюбленця, і він порадує вас своєю грайливістю і любов'ю.