Як написати авторан. Як написати меню на с.

Autorun являє собою файл, за допомогою якого система автоматично запускає вміст носія інформації. За допомогою авторана будь-який користувач ПК може зробити так, щоб після монтування диска в системі запускався потрібний для виконання файл. Це корисно при створенні меню до диска або при записі настановних файлів для Windows.
Вам знадобиться
  • - autoplay menu studio.
Інструкція
1
Щоб зробити диск з автозапуском в кореневому каталозі, створіть файл з ім'ям «autorun.inf». Для цього натисніть правою клавішею миші на робочому столі і виберіть меню «Створити» - «Текстовий файл». Введіть відповідну назву і натисніть Enter.
2
Відкрийте створений файл за допомогою блокнота (правою кнопкою миші на файлі - "Відкрити за допомогою ...» - «Блокнот»). Додайте наступні рядки: [autorun] ICON = icon.png" (шлях до іконки, яка буде відображатися при запуску диска) OPEN = autorun.exe (шлях до файлу, який потрібно буде запустити при монтуванні диска в системі)
3
Цей спосіб дозволяє запускати .exe, .com і .bat програми, а також скрипти, написані на VisualBasic. Якщо автоматично необхідно відкрити якусь html-сторінку, яка і буде вашим меню, то доведеться створити програму .bat. Для цього знову виберіть меню «Файл» - «Створити» і назвіть документ «autorun.bat». Відкрийте його за допомогою блокнота і напишіть «Start% 1». Змініть autorun.inf наступним чином: [autorun] ICON = icon.png"OPEN = autorun.bat page.html
4
Можна не писати bat-файл, а відразу зробити висновок: [autorun] ICON = icon.png"OPEN = start "page.html"
5
Для створення самозапускающійся дисків з музикою, які будуть автоматично після монтування відкриватися в плеєрі, можна скористатися спеціалізованими утилітами. Добре справляється зі створенням якісного меню для програвання музики програма Autoplay menu studio. Вона володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і має широкий функціонал. При запуску програми виберіть пункт «Create a new project». У вікні відкриється заготівля майбутнього меню, яку можна підлаштувати під власні потреби і прикрасити на свій смак. Після оформлення меню виберіть команду Build меню Project. Задайте ім'я виконуваного файлу. Запишіть меню на диск. Авторан готовий.