Як побудувати оранжерею.

Своя оранжерея - це мрія практично кожного садівника. У такій оранжереї переживуть зиму навіть тропічні рослини, та й займатися садівництвом можна буде цілий рік, незважаючи на погоду. Але достатньо однієї зимової ночі без опалення і всі рослини можуть загинути, тому до будівництва оранжереї необхідно підійти дуже відповідально і ретельно продумати все до останніх дрібниць.
Інструкція
1
Оберіть місце для оранжереіПрі виборі місця під будівництво оранжереї необхідно враховувати такі фактори як захист від вітру і тривалість природного освітлення. Не рекомендується розміщувати оранжерея в місцях, де на неї буде падати тінь від інших об'єктів.
2
Закладіть фундамент оранжереіДля будівництва оранжереї підійде стрічковий фундамент з бетону або каменю. Глибина основи повинна доходити до рівня непромерзанія землі. Утеплити стрічковий фундамент можна за допомогою полістиролового пінопласту. Такий фундамент утримуватиме тепло в нижніх повітряних шарах оранжереї і, завдяки цьому, ви зможете заощадити на опаленні.
3
Змонтуйте каркас Для виготовлення каркаса ідеально підійдуть ПВХ, алюміній або оцинкована сталь. Конструкції з цих матеріалів мають гарні ізолюючими властивостями, підвищеною міцністю і стійкістю до деформацій. Використовувати дерево для виготовлення каркаса не рекомендується т.к. воно схильне до гниття і вимагає більшого догляду.
4
Встановіть зовнішню обшівкуМатеріали для зовнішньої обшивки повинні мати хорошу світлопроникність і теплоізоляційні властивості, а також високий коефіцієнт світлорозсіювання. Для цих цілей підійдуть такі матеріали як скло або монолітний полікарбонат.
5
Зробіть статевої настілСледует пам'ятати, що матеріали для статевого настилу в оранжереї повинні мати дренажну функцію. Для цих цілей добре підійде дрібний гравій.
6
Настелите кришуКришу оранжереї рекомендується робити із стільникового полікарбонату. Цей матеріал легше скла і не поступається йому за своїми властивостями.
7
Проведіть отопленіеДля опалення оранжереї можна використовувати бензинові, газові або електричні котли. При проектуванні опалення необхідно передбачити додаткові, страхувальні варіанти на випадок перебоїв з газопостачанням або електрикою.
8
Проведіть поливальну сістемуАвтоматіческіе системи зрошення дозволять вам заощадити масу сил і часу.