Як здати бухоблік. Які іспити потрібно здавати бухгалтерам.

Бухгалтерський облік - не самий складний курс в процесі навчання в коледжі, вузі та інших освітніх установах. Однак для того щоб стати професійним бухгалтером або аудитором, доведеться неабияк потрудитися.
Інструкція
1
Дізнайтеся порядок здачі іспиту чи заліку з бухгалтерського обліку в деканаті, на кафедрі або у викладача. Якщо ви займаєтеся на курсах в навчальному центрі, викладач вам розповість про це сам. Обов'язково дізнайтеся, з яких частин буде складатися іспит (теоретична, практична, тести).
2
Поцікавтеся у викладача, чи не можна отримати атестацію за підсумками роботи в семестрі «автоматом» або, наприклад, написавши реферат або ряд проміжних контрольних.
3
Якщо викладач ставить оцінку або залік за підсумками роботи в семестрі, обов'язково дотримуйтесь всі його вимоги, щоб домогтися поставленої мети. Відвідуйте заняття, готуйтеся до кожного семінару та практичного заняття. Радьтеся з викладачем з приводу вибору додаткової літератури, але перед цим обов'язково зверніть увагу на манеру його викладання і те, як він сам користується джерелами.
4
Якщо у вас виникнуть будь-які питання в ході підготовки до занять, але часу звернутися до викладача вже не залишається, зайдіть на один з інтернет-сайтів, на яких часто зустрічаються роз'яснення навіть найскладніших питань з бухобліку (наприклад, http://www.buhonline.ru. На цьому сайті є можливість і поставити запитання онлайн).
5
Якщо вам в процесі вивчення незрозумілий алгоритм заповнення будь-яких документів, то зверніться до відповідних довідників. Небезкорисним буде і влаштуватися на тимчасову (якщо ви - студент) або постійну роботу в якості помічника бухгалтера, щоб на практиці закріпити або розширити отримані відомості.
6
Якщо ви успішний аудитор, що має кваліфікаційний атестат, то вам також доведеться задуматися про складання іспиту. Здайте до 1 січня 2012 спрощений кваліфікаційний іспит і отримаєте новий атестат, звернувшись у навчальний центр, що має державну ліцензію. Зверніть увагу, що поряд з класичним бухобліком вам будуть запропоновані і питання щодо міжнародних стандартів звітності в банківській та інших сферах діяльності.