Як визначити ip модему.

У вас встановлений ADSL-модем, через який ви з'єднуєтеся з вашим провайдером інтернету. Вам треба було змінити налаштування модему . Для цього, як відомо, треба з'єднатися з модемом, використовуючи його IP адресу. Якщо ви забули адресу, інформацію про нього можна знайти у вашому комп'ютері.
Інструкція
1
Переконайтеся, що модем включений і з'єднаний з мережевою картою вашого комп'ютера. Спробуйте з'єднатися з модемом по стандартному адресою. Він повинен бути вказаний в інструкції до модему або в договорі з вашим провайдером, якщо ви отримали модем від нього.
2
Якщо адреса знайти не вдалося, припустімо, що IP адреса модему 192.168.1.1. Це стандартна адреса, що встановлюється виробниками переважної більшості цих пристроїв. Запустіть ваш браузер, наберіть у ньому адресу. Якщо ви вгадали, то відбудеться з'єднання з модемом і в браузері відкриється вікно налаштувань модему . Але так просто виходить не завжди.
3
Спробуйте отримати інформацію про IP адресу вашого модему з командного рядка. Клацніть на кнопці "Пуск", виберіть "Виконати". У вікні наберіть cmd (всі літери латинські), натисніть "OK". У вас відкриється чорне консольне вікно для спілкування з операційною системою з командного рядка. Залежно від ситуації, вам можуть допомогти різні команди. Розбиратися з ситуацією довго, та й не потрібно. Простіше набирати команди і дивитися, вийшло чи ні. Всі букви в командах - латинські, лапки набирати не треба. Команди безпечні, вони тільки запитують висновок інформації, нічого не міняючи.
4
Наберіть "arp -a" і натисніть Enter. Якщо на екрані з'явилися приблизно такі рядки: Інтерфейс: 192.168.1.2 --- 0x2Адрес IP Фізична адреса Тіп192.168.1.1 00-1f-a4-7b-77-2c дінаміческійто цифри на початку третього рядка і є шуканий IP адресу вашого модему .
5
Наберіть "ipconfig/all" і натисніть Enter. На екрані з'явиться багато рядків c різною інформацією: Налаштування протоколу IP для WindowsІмя комп'ютера: home-5q1i4841r5Основной шлюз: 192.168.1.1Вам потрібна рядок основний шлюз - в ній з високою ймовірністю буде міститися IP адресу вашого модему .
6
Отримавши адресу, знову спробуйте з'єднатися з модемом через браузер, як в кроці 1, і виконайте зміни налаштувань.