Як створити lan-мережу.

Локальні мережі зазвичай створюють для доступу до загальних ресурсів, для забезпечення синхронного виходу в інтернет і для настройки загальнодоступних принтерів. Щоб самостійно створити LAN- мережа , необхідно враховувати кілька нюансів.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор.
Інструкція
1
Для побудови та налаштування більш-менш великої локальної мережі вам буде потрібно мережевий концентратор. Якщо ви плануєте забезпечити всі пристрої доступом до мережі інтернет, то рекомендують використовувати маршрутизатор. Придбайте необхідну обладнання.
2
Для створення LAN-мережі можна обійтися маршрутизатором без підтримки каналу Wi-Fi. Підключіть це обладнання до мережі змінного струму. Увімкніть маршрутизатор.
3
З'єднайте з каналом Internet (DSL, WAN) маршрутизатора кабель підключення до інтернету, який надав вам провайдер. Знайдіть порт LAN (Ethernet) на корпусі пристрою. З'єднайте його з будь-яким комп'ютером.
4
Увімкніть цей ПК і запустіть браузер. Прочитайте керівництво користувача до маршрутизатора і знайдіть в ньому початковий IP-адреса цього пристрою. Введіть його значення в адресний рядок браузера.
5
Перед вами відкриється web-інтерфейс налаштувань маршрутизатора. Перейдіть в меню WAN (Internet Setup Settings, Налаштування мережі). Змініть параметри деяких пунктів даного меню, щоб забезпечити маршрутизатора зв'язок з сервером провайдера. Не забудьте ввести необхідні логін і пароль і активувати функцію NAT, якщо вона підтримується вашою моделлю маршрутизатора.
6
Перезавантажте маршрутизатор. Повторіть процедуру входу в меню налаштувань пристрою. Переконайтеся в тому, що зв'язок з сервером встановлена. Перевірте наявність доступу в інтернет у комп'ютера, з'єднаного з маршрутизатором.
7
Підключіть інші стаціонарні комп'ютери до маршрутизатора через канали LAN (Ethernet), використовуючи для цього мережеві кабелі. У тому випадку, якщо кількість комп'ютерів перевищує число вищезазначених каналів, то використовуйте мережевий концентратор для підключення декількох ПК до одного порту. Переконайтеся в наявності доступу до мережі інтернет у всіх комп'ютерів.