Як прибрати фіолетовий відтінок з волосся.

Небажаний відтінок волосся є досить поширеною ситуацією. Особливо часто з даною проблемою стикаються блондинки. Позбутися від зеленого, іржаво-жовтого і навіть фіолетового відтінку волосся можна кількома способами.
Інструкція
1
Скористайтеся досить відомим препаратом "мікстон", який можна придбати практично в будь-якій аптеці. Для цього 50 грам золотистого мікстон ретельно перемішайте з 50 грамами 6% -ий перекису водню. Отриману масу нанесіть на голову, акуратно розподіляючи по всій довжині волосся. Оберніть голову поліетиленовим пакетом і залиште на 20 хвилин, потім змийте теплою водою без застосування шампуню. Колір волосся вийде від світло до темно-коричневого.
2
Прибрати небажаний фіолетовий відтінок ви зможете за допомогою кремообразной фарби, яка продається в будь-якому професійному косметичному салоні. Але для цього необхідно правильно її підібрати, в чому вам зможе допомогти кваліфікований фахівець-перукар.
3
Позбутися від фіолетового відтінку волосся можна і за допомогою простої та корисної маски приготовленої в домашніх умовах. Для цього візьміть 1 літр кефіру і підігрійте його трохи на водяній бані. Або просто опустіть коробку з кефіром в гарячу воду на 5-7 хвилин. Температура кефіру повинна бути не більше 30-40 градусів. Нанесіть на голову, розподіліть по всій довжині волосся, обмотайте рушником і тримайте протягом 20-30 хвилин. Потім змийте теплою водою. Дану процедуру рекомендується проводити 1-2 рази на тиждень.
4
Також можете застосувати маску на основі реп'яхової олії. Змішайте 2 жовтки з 1 склянкою теплої води і 4 чайними ложками реп'яхової олії. Отриману маску нанесіть на сухі волосся и. Тримайте протягом 10-15 хвилин. Потім змийте теплою проточною водою. Дану процедуру рекомендується проводити не рідше 1 разу на тиждень.
5
Якщо вам не вдалося самостійно позбавитися від фіолетового відтінку волосся. Зверніться в салон-перукарню. Професійні фахівці обов'язково вам допоможуть. Але в даному випадку будьте готові, що вам доведеться заплатити не малу суму грошей.
Небажаний відтінок волосся, досить поширена ситуація. Особливо явно виділяються неприродні кольори волосся у блондинок, це і поширений зелений, іржаво-жовтий і навіть, що не рідкість - фіолетовий! Усунути фіолетовий відтінок можливо кількома способами.
Інструкція
1
Препарат - мікстон. Золотистий мікстон (50 гр.) Змішайте з 6% перекисом водню (50 гр.). Нанесіть отриману суміш по всій довжині волосся і потримайте 15-20 хвилин. Обполосніть волосся під теплою проточною водою. Підсумковий колір волосся вийде від світло- до темно-коричневого.
2
Крем-фарба. З її допомогою ви легко і швидко зможете прибрати будь-який небажаний відтінок , попередньо проконсультувавшись з фахівцем.
3
Народні засоби. Нейтралізувати фіолетовий відтінок допоможе проста і корисна для структури волосся в цілому маска. Підігрійте 1 літр кефір до 30-40 градусів. Нанесіть його на всю довжину волосся на 15-20 хвилин. Змийте теплою проточною водою. Можливо повторювати дану процедуру 1-2 рази на тиждень.