Як налаштувати adsl з'єднання.

Багато користувачів вже навчилися створювати власні локальні мережі з доступом в інтернет. Але не кожен знає про те, що подібну мережу можна налаштувати навіть у тому випадку, якщо ваш провайдер надає доступ до ADSL-мережі.
Вам знадобиться
  • - DSL-маршрутизатор.
Інструкція
1
Налаштування подібної мережі не відрізняється кардинально від звичної LAN-мережі. Єдине вагоме відмінність - потрібна наявність певного маршрутизатора. Придбайте пристрій, що підтримує функцію Wi-Fi роутера, з портом DSL для підключення до інтернету.
2
Встановіть це Wi-Fi маршрутизатор поблизу від одного з стаціонарних комп'ютерів. Підключіть живлення до обладнання. Використовуючи спліттер, з'єднайте кабель телефонної лінії з каналом DSL маршрутизатора.
3
Знайдіть будь порт Ethernet (LAN) на корпусі обладнання і з'єднайте його з мережевою картою комп'ютера, використовуючи для цього виту пару. Увімкніть обраний ПК і запустіть будь-який з існуючих браузерів.
4
Відкрийте інструкцію до Wi-Fi маршрутизатора і знайдіть у ній первісний IP-адреса устаткування. Введіть його значення в полі введення url-адрес браузера для входу в меню налаштувань пристрою.
5
Вивчіть відкрилося меню. Знайдіть пункт WAN (Internet) і відкрийте його. Налаштуйте даний пункт таким чином, як ви зробили б це, маючи в розпорядженні звичайний DSL-модем. Рекомендують також активувати функції DHCP і NAT.
6
Збережіть параметри даного меню. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор і переконайтеся в тому, що авторизація на сервері провайдера пройшла успішно. Перейдіть до меню Wi-Fi (Wireless Setup Settings). Створіть бездротову точку доступу. Особливу увагу приділіть вибору типів безпеки і передачі радіосигналу.
7
Збережіть зміни налаштувань. Ще раз перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. З'єднайте з іншими каналами Ethernet (LAN) стаціонарні комп'ютери. Ноутбуки та комунікатори підключіть до створеної вами точки доступу Wi-Fi. Перевірте наявність доступу в інтернет у всіх перерахованих вище пристроїв.
Корисна порада
В якості альтернативного варіанту ви можете спільно використовувати LAN-маршрутизатор і DSL-модем.