Як поставити сабвуфер в машину. настройка пасивного сабвуфера в авто.

Аудіосистема нездатна якісно відтворювати весь діапазон частот за допомогою одного динаміка. Для відтворення низьких частот необхідний динамік з великою площею дифузора - сабвуфер . Крім того, сабвуфер також необхідний і для встановлених мультимедійних систем.
Інструкція
1
Сабвуфер призначений для відтворення частот до 100 Гц, але основні його частоти 60-85 Гц. Так як цей пристрій вимагає об'ємного акустичного оформлення, найпростіше сабвуфер розмістити в багажнику. Установка сабвуфер а в передню панель дуже складна технічно і рідко використовується. Всі відомі сабвуфер и можна розділити на 3 групи: низькочастотні динаміки, активні і пасивні сабвуфер и. Активний сабвуфер найбільш простий в установці і складається з низькочастотного динаміка і підсилювача. Він недорогий, має невеликі розміри і всі труднощі при установці полягають в прокладці та підключенні необхідних кабелів. Пасивний сабвуфер за складом відрізняється від активного відсутністю вбудованого підсилювача. Окремо підсилювач треба підбирати. Низькочастотні динаміки відрізняються від пасивних сабвуфер ов відсутністю корпусу, який треба виготовляти самостійно. Найбільш часто зустрічаються розміри динаміків 8, 10, 12 і 15 дюймів. Виготовлений своїми руками корпус сабвуфер а буде індивідуальним, оригінальним і компактним.
2
Найбільше поширення мають корпусу сабвуфер а закритого типу і з фазоінвертором. Закритий ящик простий у виготовленні і прощає багато помилок установника. Його необхідно зробити герметичним, міцним, приділивши увагу сполученню з поверхнею динаміка. Якщо все зроблено правильно, дифузор повинен опиратися натискання і повільно повертатися в початковий стан. Якщо в якості корпусу сабвуфер а використовувати весь обсяг багажника седана, необхідно повністю ізолювати багажник від салону і встановити спеціальну акустичну полку. Фазоинвертор являє собою порт певної площі і довжини всередині корпусу сабвуфер а. Фазоінверторний корпус розвиває більший звуковий тиск, ніж звичайний корпус. Складність полягає в правильному поєднанні обсягу ящика, довжини і перетину порту. Помилка навіть в одному параметрі зіпсує роботу сабвуфер а. Незалежно від способу установки сабвуфер а він повинен бути максимально ізольований від тилових динаміків, встановлених в задній полиці.
3
Сабвуфер може бути встановлений в багажник машини. Це найбільш простий спосіб, при якому легко зібрати самому необхідний корпус сабвуфер а. Для прихованої установки сабвуфер а використовується повна або часткова його інсталяція в кут багажника, впритул до крила. Ще більш приховано встановити сабвуфер можна, сховавши його під внутрішньою стінкою багажника. Інший варіант: установка сабвуфер а в підлогу. При цьому або піднімається підлогу, або використовується обсяг всередині запасного колеса.
4
Все сабвуфер и мають лівий і правий вхід, і для підключення необхідний довгий і товстий акустичний кабель. Цей пристрій можна підключити до виходів на підсилювачі, а акустичні системи до високорівневих виходів на сабвуфер е. Цим самим навантаження на всю аудіосистему буде розподілена рівномірно, і її можна буде плавно збільшувати. Можна підключити сабвуфер до тих же виходів, що і акустичні системи. Для вибору найкращого варіанту встановіть сабвуфер в обране місце, підключіть і прослухайте музику з басами.
На ринку представлено безліч марок готових сабвуферів в різної цінової категорії. Вони бувають як активні, так і пасивні. Простим варіантом явля.тся активні акустичні системи, але вони мають мінімум налаштувань через відсутність вибору підсилювача. Пасивні сабвуфери більш прості по своїй конструкції, а значить і у виготовленні.
Вам знадобиться
  • Низькочастотний динамік, товста фанера, електричний лобзик, шурупи, силіконовий герметик, свердла, шуруповерт, акустичні дроти для сабвуфера, карпет, клей для карпета.
Інструкція
1
Скачайте програму для розрахунку розмірів корпусу сабвуфера. Використовуйте JBL speaker shop або подібну. Візьміть об'єм корпусу, зазначений виробником динаміка або знайдіть в мережі.
2
Визначтеся з формою акустичної системи. За допомогою програми розрахуйте показники стінок сабвуфера з урахуванням обсягу займаного динаміком.
3
Візьміть олівець і нанесіть отриману розмітку стінок ящика на аркуші фанери. Акуратно лобзиком виріжте стінки сабвуфера і посадочне місце динаміка. На боковій стінці зробіть отвір для проводів, при необхідності для фазоінвертора. Промаркируйте всі заготовки.
4
Перевірте, чи збігаються деталі між собою. Зберіть ящик на кілька шурупів. Якщо все гаразд, засвердлите через кожні 5 см місця для шурупів.
5
Промажьте всі дотичні поверхні і дайте трохи підсохнути. Скрутіть короб по насвердлені отворів, надлишки герметика в місцях зіткнення промажьте уздовж шва. Використовуйте герметик для промазки всередині корпусу.
6
Після затвердіння герметика перевірте обсяг і герметичність корпусу, наповнивши його водою. При виникненні течі - виправте, використовуючи герметик.
7
Наріжте з запасом карпет для обтягування корпусу. Нанесіть клей на поверхню сабвуфера і прикладіть матеріал. Гарненько пропрасуйте. У місцях стиків накладіть матеріал внахлест і посередині проведіть ножем рівну лінію. Видаліть обрізки.
Корисна порада
Переконайтеся в тому, що сабвуфер повністю герметичний, це допоможе вам уникнути сторонніх шумів при експлуатації. При складанні корпусу гранично акуратно вкручуйте шурупи, так як фанера може расслоиться.