Як вибрати тему курсової.

Курсова робота - заключний етап в оцінці знань студента з предмета, його вміння користуватися науковою літературою, грамотно викладати думки, робити висновки і генерувати нові ідеї. Правильно обрана тема курсового дослідження - половина успіху.
Вам знадобиться
  • - наукова і навчальна література;
  • - перелік примірних тем.
Інструкція
1
Перед вибором теми курсової роботи візьміть на кафедрі перелік примірних тем. Подумайте, яка тематика близька і знайома, який матеріал по предмету ви засвоїли краще. Можливо, якась із тим буде використовуватися в майбутній роботі. А може, з одного з них ви стикалися на практиці.
2
Виберіть кілька тем. Подивіться, з якої є багато наукової літератури, яка з них більш вивчена. Не беріть тему , по якій відсутні дослідження вчених - це ускладнить написання роботи. Не рекомендується вибирати дуже поширену тематику, так як навряд чи зможете запропонувати по ній свіжі рекомендації.
3
Для вибору можна використовувати теми раніше проведених робіт, проте така робота повинна містити нові доповнення, пропозиції та висновки; повинні бути вивчені додаткові джерела. За тему можна взяти будь-коли сформульоване поняття чи гіпотезу, які так і залишилися недоведеними та необґрунтованими. Більш вдалий варіант - вибір вивченою або близької теми, робота над якою повинна ґрунтуватися на сучасних дослідженнях, відкриття та технологіях. Одна з головних умов - не потрібно вибирати тему на один раз. Вона повинна лаконічно входити в тематику дипломних проектів та курсових.
4
Обговоріть обрану тему з науковим керівником. Він повинен офіційно її затвердити.
Зверніть увагу
Якщо викладач рекомендує вибрати певну тему курсової, краще не варто сперечатися - це може згубно позначитися на його відкликання про роботу.