Як створити бездротову мережу між ноутбуками. Як налаштувати мережу між комп'ютерами.

У тих ситуаціях, коли з'являється необхідність об'єднати два ноутбука або нетбука в локальну мережа , рекомендують обходитися без мережевих кабелів. Це загрожує втратою швидкості передачі даних, але дозволяє зберегти основна перевага даних мобільних ПК.
Інструкція
1
Більшість бездротових адаптерів мобільних комп'ютерів не підтримують функцію Soft + AP (створення бездротової точки доступу). Незважаючи на цей факт, два ноутбука все-таки можна об'єднати в локальну мережа і навіть забезпечити обидва пристрої доступом до інтернету. Увімкніть перший ноутбук. Підключіть до його мережевої карти кабель з'єднання з інтернетом.
2
Налаштуйте це з'єднання, звертаючи увагу на рекомендації і вимоги вашого провайдера. Перевірте справність даного підключення.
3
Тепер налаштуйте мережа між ноутбуками. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Виберіть меню «Управління бездротовими адаптерами» і відкрийте його. На головній панелі інструментів знайдіть кнопку «Додати» і натисніть її.
4
Виберіть пункт «Створити мережа комп'ютер-комп'ютер». У наступному вікні просто натисніть кнопку «Далі». Задайте ім'я (SSID) вашої бездротової мережі. Виберіть з існуючих варіантів тип безпеки. Введіть ключ, необхідний для отримання доступу до вашої мережі. Краще використовувати порівняно складний пароль.
5
Встановіть галочку напроти пункту «Зберегти параметри цієї мережі». Натисніть кнопку «Далі». З'явиться вікно, що повідомляє про те, що створена вами мережа готова до використання.
6
Залиште на деякий час перший ноутбук. Увімкніть другий пристрій. Увімкніть пошук доступних бездротових мереж. Виберіть вашу мережа та натисніть кнопку «Підключення». У вікні введіть необхідний ключ.
7
Відкрийте настройки бездротового адаптера другого ноутбука. Виберіть властивості протоколу TCP/IPv4. Задайте наступні параметри для даного меню: - 135.135.135.2 - IP-адреса-Маска підмережі за вибором системи-135.135.135.1 - Основний шлюз- 135.135.135.1 - DNS-сервери.
8
Поверніться до першого комп'ютера. Відкрийте пункт, зазначений у попередньому кроці. Заповніть всього одне поле - IP-адреса, ввівши в нього цифри 135.135.135.1.
9
Відкрийте властивості підключення до інтернету і виберіть вкладку «Доступ». Увімкніть пункт, який відповідає за забезпечення загального доступу до інтернету. Вкажіть вашу бездротову мережа . Збережіть налаштування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_tkMgHLE_-4