Як відмити мікрохвильову піч. відмити мікрохвильову піч підручними засобами.

Мікрохвильова піч зсередини постійно піддається агресивному впливу пара і жиру. Техніку використовують для приготування їжі і розігріву готових страв. Щоб її очистити можна скористатися готовими засобами або підручними, головне, робити це регулярно.
Інструкція
1
Візьміть за правило протирати стінки мікрохвильової печі після кожного використання. Якщо дотримуватися цю процедуру, бруд, жир і частинки їжі не стануть накопичуватися і згодом їх не потрібно буде видаляти радикальними способами. Ганчірочку для протирання досить змочити водою. Протріть стінки, піддон і верх, потім витріть насухо. Тримайте дверцята відкритими коли не користуєтеся технікою. Таким чином, вона провітрюється і на стінках не утворюється волога.
2
Візьміть склянку, налийте туди воду і кілька крапель лимонного соку. Поставте в мікрохвильову піч на 5 хвилин при максимальній потужності. Після цього можете протерти поверхню, на якій утворюється конденсат, ганчірочкою і витерти насухо. Цей метод допоможе вам позбавитися від жирного нальоту і частинок їжі.
3
Придбайте спеціальні засоби в магазині побутових товарів. Їх наносять на поверхню техніки в рукавичках і залишають на кілька хвилин, іноді можна на ніч. Після чого протирають ганчірочкою і залишають дверцята мікрохвильової печі відкритою, щоб добре вивітрився запах.
4
Очистити мікрохвильову піч ви зможете і за допомогою соди. Додайте в неї води, щоб консистенція нагадувала кашку. Натріть ганчіркою стінки і дверцята, зніміть піддон і вимийте його під водою. Очистіть поверхню і протріть насухо. Такий спосіб добре допомагає очистити від частинок їжі.
5
Придбайте собі спеціальну губку з шорсткою поверхнею, з її допомогою буде легше мити поверхню мікрохвильової печі. Використовуйте її тільки в крайніх випадках, можете наносити на поверхню мікрохвильової печі засіб для посудомийної машини.
Корисна порада
Не використовуйте при очищенні кошти з підвищеним вмістом кислоти.