Як лікувати чиряки народним методом. Ніяк не проривається чиряк.

чиряки утворюються в результаті попадання під шкіру стафілококів чи стрептококів. За своїм виглядом вони чимось нагадують звичайні прищі, хіба що тільки великі і дуже хворобливі. Неприємні відчуття проходять тільки після виходу гною назовні, коли шкіра стоншується і проривається під тиском внутрішнього вмісту. Щоб позбавити себе від мук, спробуйте кілька прискорити процес.
Вам знадобиться
  • - мазь Вишневського;
  • - корінь нарциса і мед;
  • - ріпчаста цибуля і господарське мило;
  • - житнє борошно, парне молоко і вершкове масло ;
  • - йод.
Інструкція
1
Купіть в аптеці мазь Вишневського. Накладіть трохи мазі на целофан і прикладіть до чірью. Зверху зафіксуйте все лейкопластиром. Процедуру проводите на ніч. Якщо ви не можете переносити запах мазі, то скористайтеся допомогою лікарської рослини алое. Фіксуйте його аналогічним способом. Через кілька днів гній вийде.
2
Подрібніть корінь нарциса і змішайте його з медом. Прикладайте суміш до нариву на ніч до тих пір, поки чиряк не зійде повністю.
3
Зробіть тісто з житнього борошна з додаванням парного молока, додайте трохи вершкового масла. З отримав тесту сформуйте коржик невеликого розміру. Прикладіть на ніч до хворого місця. Цей спосіб допомагає не тільки якнайшвидшому прориву чірья, але і швидкому загоєнню рани.
4
Подрібніть ріпчаста цибуля і змішайте його з натертим господарським милом в рівних пропорціях. Загорніть все в лляну тканину і прикладіть до чірью. Через 12 годин весь гній вийде, а ви відчуєте значне полегшення, адже біль пройде.
5
Звичайний йод також здатний вирішити вашу проблему. Його можна використовувати як допоміжний метод в денний час доби. Ватною паличкою зробіть сітку в місці утворення нариву, а сам чиряк припечіть йодом протягом декількох хвилин. Шкіра почне истончаться, а чиряк в якнайшвидшому часі прорветься.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що видавлювати чиряк не можна, так як весь вміст може вийти не назовні, а всередину сполучних тканин. Після чого може початися сильний гнійний процес і поява нових наривів.
Корисна порада
Якщо ви не можете терпіти біль, а народні методи лікування не приносять позитивного ефекту, то сходіть на прийом до хірурга. Лікар допоможе вам вирішити вашу проблему, зробивши всього один невеликий надріз шкіри. Після чого ви відчуєте, що неприємні распирающие і хворобливі відчуття почали слабшати.